Floryn lanceert merkcampagne met ondernemersfilm

Zakelijk kredietverstrekker Floryn is gestart met een merkcampagne, waarin de slogan Go For It. centraal staat. De campagne richt zich op het versterken van de merkbekendheid onder ondernemers en markeert een volgende fase in de positionering van het fintechbedrijf.

De campagne bestaat onder meer uit een energieke merkfilm geregisseerd door Arjen Schotel, opgenomen in Amsterdam, Frankfurt en Tbilisi. In de film staat de ondernemersgeest centraal: ambitie, durf en de wil om vooruit te gaan.

Merkverhaal vertaald naar beeldtaal

Floryn presenteert zich nadrukkelijk als partner van ondernemers. De merkfilm laat zien dat ondernemen draait om het zetten van stappen en het nemen van risico’s. Geen verkooppraatje, maar een visuele aanmoediging om kansen te grijpen.

Yannick Colastica-Petrucco, Director of Marketing bij Floryn: “Onze campagne is bedoeld om te inspireren en te activeren. We willen de energie van ondernemerschap tastbaar maken – voor iedereen die groot durft te denken. Floryn profileert zich niet als bank, maar als bondgenoot van ondernemers. De film is geen verkooppraatje, maar een uitnodiging om anders te durven en te doen. Dat is precies waar ondernemen om draait.”

Van strategie tot uitvoering in eigen hand

De campagne werd ontwikkeld onder leiding van Roy Schellekens, Fractional Creative Director bij Floryn. De merkfilm laat actiescènes en stunts zien die het ondernemerschap verbeelden, met een gedurfde, visuele stijl.

De campagne is vanaf vandaag te zien via verschillende kanalen, waaronder (D)OOH, radio, print, social media, display en online video. Op de speciale landingspagina is de merkfilm te bekijken.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bob Koigi: Microbudgetten stuwen groei van influencers

10-04-2026 | 09:40:50
De groei van influencermarketing wordt niet langer gedreven door miljoenencontracten.

Impossible Foods kiest Storyboard voor NL-campagne

09-04-2026 | 16:49:00
Met de campagne richt Impossible Foods zich niet alleen op vegetariërs, maar juist op vleeseters die openstaan voor alternatieven.

Coca-Cola lanceert campagne rond 250 jaar Verenigde Staten

09-04-2026 | 15:40:00
De aanpak combineert verpakkingen, creatieve concepten en maatschappelijke initiatieven gedurende 2026.

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios en SuperRebel.Agency aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

[Vacatures] The Family zoekt een Designer/DTP'er

09-04-2026 | 11:42:00
The Family is per direct op zoek naar Designer/DTP'er (32-40u)


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: Toveren met taal

10-04-2026 | 11:42:46
Er was een tijd dat reclame vooral liet zien. Mooie beelden, grote beloftes, veel kleur.

[Vacatures] Vertigo 6 zoekt een Creative Content Specialist

10-04-2026 | 10:22:00
Vertigo 6 is per direct op zoek naar Creative Content Specialist - Arnhem | Fulltime | Medior

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Communicatieadviseur

10-04-2026 | 10:06:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Communicatieadviseur - Full-time / Part-time

[Vacancy] VML has a position for Senior SEO & GEO Consultant

10-04-2026 | 09:41:00
VML is directly looking for Senior SEO & GEO Consultant - Amsterdam

Bob Koigi: Microbudgetten stuwen groei van influencers

10-04-2026 | 09:40:50
De groei van influencermarketing wordt niet langer gedreven door miljoenencontracten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.