Elho kiest voor STROOM

Elho kiest na een pitchtraject voor media- en performancebureau STROOM. Elho maakt en verkoopt 100 procent plastic gerecyclede design bloempotten, plantenbakken, gieters en regentonnen. De strategische denkkracht en totaalbenadering van branding en performance gaf de doorslag in de keuze voor STROOM.

100% Elho + 100% STROOM

Claudie Godrie, Head of Marketing Elho: "STROOM excellerende in het strategisch denken over onze balans in branding en performance, maar ook om deze naadloos te verbinden met de groeiambities van Elho. De scherpe inzichten en toekomstgerichte aanpak geven ons de kracht en het vertrouwen om onze positie verder uit te bouwen."

Matthijs Kloezeman, Client Service Director STROOM: "Het is een voorrecht om samen te werken met een vooruitstrevend merk als Elho. Tijdens het pitchtraject vielen we voor Elho's duidelijke visie en groeiambities, wat ons inspireert om onze denkkracht in te zetten op het snijvlak van branding en performance. We kijken er enorm naar uit om met enthousiasme en energie mee te bouwen aan Elho’s volgende groeifase."

www.stroom.com

Lees ook:

Jos Govaart leidt nu ook Modern Citizens

19-08-2025 | 08:57:06
De uitbreiding van zijn rol past binnen de bredere strategie van Candid om klanten geïntegreerde oplossingen te bieden

STROOM breidt samenwerking met CEWE uit in Benelux

22-07-2025 | 13:47:00
Media- en performancebureau STROOM blijft verantwoordelijk voor de mediastrategie van CEWE in Nederland en België.

Simon Lévelt kiest voor STROOM

22-01-2025 | 10:06:00
Het bedrijf bevindt zich in een nieuwe fase van merkontwikkeling en werkt aan een groeistrategie om een breder publiek te bereiken.

[Grow by DPG Media] Zo pak je jouw doelgroep in met influencermarketing

20-11-2024 | 10:54:15
In Nederland zegt 89 procent van de marketeers dat influencermarketing steeds belangrijker wordt en relatief veel return on investment genereert

[Grow by DPG Media] Positieve perceptie voor de Nederlandse Golf Federatie

12-11-2024 | 14:37:00
Met de campagne Welcome to the club wil de NGF breken met conventies en een jongere doelgroep aanspreken door te spelen met de vooroordelen.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

GAMMA en VML Amsterdam lanceren duurzaamheidscampagne

25-09-2025 | 15:45:19
GAMMA werkt samen met VML Amsterdam aan een campagne die laat zien hoe eenvoudige aanpassingen in huis kunnen bijdragen aan het besparen van water, energie en geld.

Havas Lemz lanceert campagne tegen femicide

25-09-2025 | 14:53:15
Elke acht dagen wordt in Nederland een vrouw om het leven gebracht, vaak door haar partner of ex-partner.

INDIE Amsterdam ontwikkelt Vader Aarde-campagne Milieudefensie

25-09-2025 | 14:34:00
Milieudefensie wil dat klimaat en de rol van grote vervuilers nadrukkelijker op de politieke agenda komen.

BUUT ontwikkeld met DEPT: strategie, design, experience

25-09-2025 | 10:49:08
ABN AMRO lanceerde begin september BUUT, een bank voor tieners en hun ouders die is ontwikkeld door Tikkie in samenwerking met DEPT.

Joe Public lanceert introductiecampagne voor BUUT

24-09-2025 | 11:24:36
Centraal staat het werken met potjes, waarmee gebruikers eenvoudig budgetten kunnen maken en inzicht krijgen in inkomsten en uitgaven.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.