
DutchMedia Podcast gaat verder bij Audiohuis
Vanaf 1 april 2024 gaat DutchMedia podcast verder in een samenwerking met Audiohuis. Taco Jelgersma en David de Jong maken deze tweewekelijkse podcast waarin zij ingaan op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom.
Taco Jelgersma, ondernemer: "Deze podcast is voor iedereen die geïnteresseerd is in de steeds meer in elkaar overlopende vakgebieden marketing, media en telecom. En voor iedereen die geïnteresseerd is om te luisteren naar menseen die er ook niet állles van weten, maar die wel bereid zijn hun ongezouten mening te geven."
In DutchMedia podcast discussiëren journalist David de Jong en ondernemer Taco Jelgersma over alle nieuwtjes rondom media, marketing en telecom. De insteek van de podcast is serieus. David de Jong en Taco Jelgersma: "We maken de podcast met de insteek neem wat je doet serieus, maar jezelf en alle mensen in de industrie niet. Dat doen ze zelf wel."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[DutchMedia Podcast] over r/tv omzetten, verkiezingen en internettarieven
[DutchMedia Podcast]: over NPO/Ster, WPP Media en streaming
[DutchMedia Podcast] over Meta, Alphabet, Paramount, NMO en VRT
[DutchMedia Podcast] Patricia Sonius te gast over NMO
[DutchMedia Podcast] over val kabinet, influencers en meer
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data
Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens
[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)
Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk
Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt