DJ Henri Kicken met programma Millennium Mix op GoodLIFE Radio


DJ Henri Kicken start 10 januari met het programma Millennium Mix op GoodLIFE Radio. In de mix zijn voortaan wekelijks de leukste hits uit de 90's en 00’s te horen.
De Millennium Mix is, naast het programma van Raphaella Brown (ook bekend als Miss Brown) in The Mix, nu het tweede dj-programma op GoodLIFE Radio.



Ron Lemmens van GoodLIFE Radio: ”Mooi dat we nu naast de funky, techhouse en disco/dance classics van DJ Miss Brown op de zaterdagavond, ook de beste 90's en 00’s van DJ Kicken op de vrijdagavond kunnen toevoegen aan onze programmering. Henri weet het nineties-gevoel als geen ander over te brengen in zijn mixen. Keer op keer blijken deze hits populair in het land en zijn dus een mooie opwarmer voor je stapavond.”



Henri Kicken: “In de nineties en zero's heb ik elk weekend gedraaid in discotheken in binnen en buitenland. Wat een heerlijke tijd! Met deze Millennium Mixen wil ik de luisteraar mee terugnemen naar die tijd. Ik herinner mij nog exact de populaire hits van toen en die verwerk in mijn mixen.”



Al sinds de jaren '80 draait DJ Kicken in diverse discotheken in Nederland en België. Later kwamen samenwerkingen met onder anderen Def Rymhz en Paul Elstak. DJ Kicken won diverse keren de Party Award voor populairste party-dj van Nederland. 

www.goodliferadio.nl

[DutchMedia Podcast] Patricia Sonius te gast over NMO

20-06-2025 | 10:11:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Slam! blijft in Noord-Holland en Den Haag op FM

19-06-2025 | 19:11:00
Mediahuis Radio heeft een overeenkomst gesloten met Zuidelijke Media Groep (Radio Limburg 97 FM BV) opdat de radiozender vanuit Amsterdam, Alkmaar en Den Haag blijft uitzenden voor Noord-Holland en Den Haag

Zorgen over toekomst radio door auto’s zonder DAB+/FM

18-06-2025 | 11:52:00
Er zijn zorgen bij de radio-industrie over de toekomst van lineaire radio, aangezien (een deel van) de autoindustrie overweegt met connected infotainmentsystemen in auto’s niet langer een FM/DAB+ ontvanger in te bouwen

Marketing Report en New Business Radio live vanuit Cannes

13-06-2025 | 08:37:00
Van maandag 16 tot en met donderdag 19 juni worden dagelijkse uitzendingen verzorgd vanuit de Franse badplaats.

N=5 ontwikkelt tweede campagne KVK rondom Handelsregister

10-06-2025 | 17:34:00
Onder de titel Anders overkomen laat de campagne zien welke gevolgen onjuiste bedrijfsgegevens kunnen hebben.

Gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.