Dit zijn de winnaars van de Your Craft DOOH-design challenge 2024

Global en RA*W hebben afgelopen donderdag op het kantoor van Global de winnaars bekend gemaakt van de Your Craft DOOH-design challenge. Deze samenwerking, waarvoor meer dan 90 deelnemers zich hadden aangemeld, bood jong talent de kans om een innovatieve Digital Out-of-Home campagne te ontwikkelen voor op het netwerk van Global.

Lois Weeber, bestuurslid van RA*W: "Het thema van dit jaar moest de deelnemers aanmoedigen om te denken vanuit hun craft en de grenzen van het medium op te zoeken. Dit heeft geleid tot verschillende perspectieven en verrassende creaties. Vanuit RA*W vinden we het belangrijk om jong talent te ondersteunen en door samen te werken met Global kunnen we de zichtbaarheid van deze doelgroep vergoten. Door middel van Global's Digital Out-of-Home netwerk bieden we de twee winnaars een jaar lang een podium op de drukstbezochte locaties in Nederland." 

Juryproces   

De vijfkoppige vakjury bestaande uit Nastasia Broutin (TBWA/Neboko), Karen van de Kraats (Wieden+Kennedy), Anne Stokvis (N=5), Tom Marsch (Global) en Tabi Aziri (Dentsu Creative) hebben het werk beoordeeld op basis van de creatieve aanpak en het vermogen om een creatie te ontwikkelen die past bij het medium Out-of-Home. Uiteindelijk zijn er twee winnaars uitgekomen.   

Winnaars   

De eerste plaats ging naar Vincent Vervoort, junior creative bij Alfred International. Zijn creatie was een knipoog naar het medium dat voornamelijk gebruikt wordt voor commerciële doeleinden. "Eigenlijk wist ik het meteen; ik geef de Digital Out-of-Home schermen een commercial break!"   

Op de tweede plaats het duo Yesol Sihn, Graphic & Content Designer en Monique Nelis, Motion Graphic Designer bij Home. "Ons concept Create yourself komt voort uit het verlangen om los te breken van de verwachtingen van de (digitale) maatschappij. Het benadrukt simpelweg het belang van het creëren van een authentiek zelf en het omarmen van alles wat zichzelf onthult."

De derde plaats gaat naar Zoya Taseva met het concept 'who do you choose to be today?'.  

www.we-are-raw.com

www.global.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cees-Jan de Melker: abonnementsmodel voor creatieve samenwerking

02-04-2026 | 11:45:00
Cees Jan de Melker verliet in juni 2025 VENGEAN, het bureau dat hij mede oprichtte, om zijn eigen creatieve studio met melk. te starten. We spreken met hem over zijn bedrijf en de net wat andere insteek die hij gekozen heeft

Fightclub en The Finest PR bundelen krachten voor Rueda

02-04-2026 | 10:05:11
Binnen de samenwerking bundelen beide partijen hun expertise op het gebied van strategie en creatie.

PINK vertaalt attractieconcept naar campagne

02-04-2026 | 09:11:57
De campagne vertaalt dit uitgangspunt naar een verhaallijn die aansluit bij de thematiek van het park.

Fitzroy ontwikkelt campagne voor Het Huis

02-04-2026 | 07:00:00
Het Huis lanceert samen met Fitzroy een landelijke campagne die aandacht vraagt voor de rol van families bij psychisch lijden van kinderen

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 00:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.