
Dirk Kunze CEO van RNW Media
De internationale NGO RNW Media kondigt de benoeming aan van Dirk Kunze als Chief Executive Officer. Dirk Kunze volgt Jacqueline Lampe op, die RNW Media meer dan zeven jaar heeft geleid.
Academische achtergrond
Met zijn academische achtergrond in politieke wetenschappen en inzet voor mensenrechten, met zijn internationale ervaring en netwerk in digitale media, met zijn passie voor innovatie en met zijn creatieve ideeën, is Dirk vastbesloten om samen met changemakers, die er alles aan doen om sociale veranderingen voor jongeren voor elkaar te krijgen, digitale gemeenschappen en leeroplossingen te ontwikkelen.
Dirk Kunze is sinds mei 2022 Managing Director van het online mediaplatform Raseef22, actief in de 22 Arabische landen. Daarvoor werkte hij ruim tien jaar bij de Friedrich Naumann Foundation for Freedom, onder meer als regionaal directeur voor het Midden-Oosten en Noord-Afrika.
Organisatie voor sociale verandering
Dirk Kunze: "De duidelijke focus van RNW Media op jongeren, digitale media en leeroplossingen inspireert mij – om spannende ideeën te ontwikkelen die de samenleving positief beïnvloeden. Het vervult me dan ook met trots en blijheid dat ik de toekomst van RNW Media als een wendbare organisatie voort mag zetten om uiteindelijk te faciliteren dat jonge mensen in de digitale wereld hun stem kunnen laten horen."
De Raad van Toezicht van RNW Media: "De Raad van Toezicht is Jacqueline zeer dankbaar voor de manier waarop ze RNW Media heeft begeleid naar een aanpassingsvaardige, goed verbonden en erkende organisatie voor sociale verandering. We vertrouwen erop dat Dirk RNW Media verder zal laten groeien in de ondersteuning van jongeren die zich hard maken voor sociale verandering. Met zijn coachende stijl, zijn ervaring in het bereiken en betrekken van doelgroepen, en zijn creatieve ideeën voor financiële strategieën voor organisaties, zal Dirk een belangrijke waarde toevoegen aan het team."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Teus Baars: NOSUCH omarmt AI met komst van Evert Bal
Zoë Brandenburg neemt leiding ShowHeroes Nederland over
Leroy van den Berg wordt hoofdredacteur Men’s Health
Roos Zegers stapt over van Heineken naar Unilever
The Account Academy start platform voor accountprofessionals
Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen