Dentsu lanceert RetailMedia Solutions

Dentsu Benelux heeft RetailMedia Solutions gelanceerd. Dit is een programma gericht op retail waarbij deze specialistische kennis geïntegreerd wordt aangeboden rondom de mediastrategie, de planning en inkoop bij alle teams binnen Dentsu.

Aan de kant van de retailers zijn er steeds meer (digitale) mogelijkheden om hun waardevolle klantdata en eigen platformen open te stellen als advertentiekanaal voor hun partners.

Dentsu wil met de focus op retail media, merken motiveren om zowel voor merken die in het schap liggen (endemic) als voor merken die niet in het schap liggen (non-endemic) daar meer mee te doen.

Mark Rijsdijk, Director of Operations dentsu Benelux: “Vergeet stickers op de winkelvloer. Dentsu RetailMedia Solutions overbrugt de kloof tussen oud en nieuw en transformeert RetailMedia tot een geïntegreerde krachtpatser. In het dynamische Retail landschap is de toekomst digitaal.

Dentsu Retail Media Solutions omarmt deze verschuiving en verenigt de customer journey. Wij verstaan zowel consumenten als shoppers als geen ander. Mensenkennis zit in ons DNA. Door deze kennis en juist gebruik van onze unieke CCS-consumenten tooling, plannen én executeren wij retail en media in één. Dit zorgt voor een zeer verhoogde efficiëntie en media effectiviteit, die het verschil maakt voor onze klanten. Wij kijken er erg naar uit om nog meer data en expertise te benutten, om zo nog meer impact te stimuleren in onze branche. Wij zijn toekomst klaar."

www.dentsu.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Dentsu overweegt verkoop internationale tak

29-08-2025 | 17:35:00
De Japanse reclamegroep Dentsu is zich aan het oriënteren op de verkoop van de niet-Japanse activiteiten. Daarmee zou een einde komen aan de ambitie om te concurreren met de andere grote spelers als Omnicom/IPG, WPP, Publicis en Havas.

DPG Media: 3 tips om op te vallen als challenger-merk

04-08-2025 | 09:00:00
Onlangs deed dentsu in samenwerking met DPG Media onderzoek naar de mate van aandacht die challenger-merken krijgen in vergelijking tot gevestigde merken

Lynk & Co lanceert campagne rond vernieuwde 01

01-08-2025 | 14:00:00
Lynk & Co trapt eind juli 2025 af met een grootschalige Europese campagne ter ondersteuning van de vernieuwde Lynk & Co 01.

Dentsu wint Europees mediacontract BMW Group

30-07-2025 | 13:06:00
Vanaf 1 januari 2026 is het bureau verantwoordelijk voor de geïntegreerde mediastrategie en -uitvoering van BMW, MINI en BMW Motorrad in 23 Europese markten
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Burger King zet Gordon Ramsay buitenspel in campagne

10-09-2025 | 09:58:46
Met een knipoog naar campagnes met beroemdheden suggereert de keten dat de burger smaakt alsof hij door een topchef is gemaakt

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Audio Campaign Producer

10-09-2025 | 09:38:00
Mediahuis is per direct op zoek naar een Audio Campaign Producer - Amsterdam

DEPT en Univé lanceren Pas-op-Pop campagne in woonwijken

10-09-2025 | 09:07:26
Het gaat om Pas-op-Poppen die weggebruikers aansporen hun snelheid te verlagen waar kinderen buitenspelen

[Vacancy] Kinesso has a position for Programmatic Campaign Manager - Nike account

10-09-2025 | 08:45:00
Kinesso is directly looking for Programmatic Campaign Manager - Nike account

Media Reverse, B.R.A.I.N. en Altermedia starten Nee betekent nee-campagne

10-09-2025 | 08:36:00
Het doel is zowel bewustwording vergroten als concreet gedrag beïnvloeden bij potentiële daders en hun omgeving.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.