Delta Fiber (EQT/Stonepeak) dumpt merknaam Caiway na 20 jaar; voortaan DELTA

Delta Fiber heeft aangekondigd de merknaam Caiway in een periode van circa één jaar uit te faseren en te vervangen door DELTA. Beide merken zijn onderdeel van DELTA Fiber, het telecombedrijf van de private equitybedrijven EQT en Stonepeak. Caiway is sinds begin 2018 in handen van EQT. De merknaam die sinds juni 2004 in gebruik is, is afkomstig uit de periode dat het bedrijf nog in gemeentelijke handen was, waarbij de W stond voor Westland. Zowel DELTA als Caiway bieden vaste en mobiele internetproducten aan alsmede interactieve televisie en vaste telefonie via onder meer de eigen glasvezelnetten.

Sinds 2008 is het bedrijf in private handen waarbij het bedrijf sinds 2018 net als DELTA onderdeel is geworden van DELTA Fiber.

Wennen

Ludolf Rasterhoff, commercieel directeur van DELTA Fiber: “We begrijpen dat trouwe Caiway-klanten misschien even moeten wennen aan een nieuwe naam. Daarom zetten we klanten om beurten over en nemen we hiervoor ruim een jaar de tijd. De vertrouwde diensten van Caiway blijven gewoon bestaan, maar in een iets andere vorm en met de naam DELTA. Alle Caiway-klanten kunnen zo gelijk profiteren van de mogelijkheden en het gemak dat DELTA-klanten nu al hebben, zoals één inlog voor meerdere platformen, een service-app en hogere internetsnelheden. We hebben er vertrouwen in dat onze klanten zich bij DELTA thuis zullen voelen.”

Omzetting in Caiway-gebieden

De abonnementenstructuur zal voor klanten worden omgezet naar die van DELTA; zowel DELTA als Caiway maken gebruik van glasvezelnetwerken in hun werkgebieden. Caiway is in de kern actief in onder meer het Westland, Midden-Delfland, Maassluis, Aalsmeer, Uithoorn, Schiedam, IJsselstein, Doorn, Loenen aan de Vecht, West Maas en Waal, Druten, Borculo, Hilvarenbeek, Twente. DELTA is van oorsprong actief in Zeeland, maar breidde zijn glasvezelnetwerk in de loop der tijd vooral uit buiten de Randstad.

Duur

Door de samenvoeging van de twee merken stelt DELTA Fiber dat het mogelijk wordt om sneller producten te introduceren aan alle klanten tegelijk, omdat dubbel werk dan niet meer nodig is. DELTA Fiber is met de merken DELTA en Caiway overigens een van de duurste Nederlandse providers.

www.deltafiber.nl

www.delta.nl

www.caiway.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

KEMARI herijkt koers en positionering

18-06-2025 | 11:18:33
Na een periode van interne verandering presenteert het Enschedese bureau KEMARI zich met een aangescherpte positionering

Barracuda lanceert website en visuele identiteit

11-06-2025 | 08:54:00
Onder de pay-off We catch your crowd richt het bureau zich op het realiseren van merkbeleving die meer doet dan alleen aandacht trekken.

Jeff Bowerman: AI drijft creatie bij DEPT op SXSW Londen

05-06-2025 | 11:11:00
DEPT groeide de afgelopen tien jaar snel via overnames en autonome groei en telt inmiddels 4000 medewerkers verspreid over vijf continenten.

Bert Hagendoorn: Trends en connecties op SXSW Londen

05-06-2025 | 09:18:00
Tijdens South by Southwest (SXSW) in Londen sprak Bas Vlugt met Bert Hagendoorn.

Suzanne Visser: Kruisbestuiving centraal op SXSW Londen

05-06-2025 | 08:53:00
Tijdens South by Southwest (SXSW) in Londen sprak Bas Vlugt met Suzanne Visser, voorzitter van Dutch Digital Design & Business Developer.
 

 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.