Belgische krant De Zondag lanceert Zondagsbrood

De Belgische krant De Zondag lanceert een eigen brood: het Zondagsbrood. Hiermee wil de wekelijkse gratis krant nog meer klanten naar de bakker krijgen. Niet enkel op zondag om hun zondagse krant op te halen, maar vanaf nu ook voor hun dagelijks Zondagsbrood.

Barbara Spyckerelle, marketingdirecteur van De Zondag: "De lancering van het Zondagsbrood is een symbiose van de jarenlange samenwerking van De Zondag met bakkers. De lezer zal aan de ontbijttafel vanaf nu niet enkel kunnen genieten van onze krant, maar ook van het lekkere Zondagsbrood."

Te koop bij bakkers

Het Zondagsbrood wordt gebakken door, en verkocht bij, ambachtelijke bakkers. Het recept en de ingrediënten laten bakkers toe om het brood te verkopen aan een competitieve prijs. De Zondag wil het Zondagsbrood een vaste waarde in het assortiment van elke ambachtelijke bakker laten worden.

Mediacampagne

Het brood kreeg een eigen logo met een mascotte die groot en klein aanspreekt. De slogan Het dagelijks brood van De Zondag maakt meteen duidelijk dat het brood elke dag verkrijgbaar is. De lancering wordt ondersteund door een brede mediacampagne in kranten, magazines, online, op radio en in de bioscopen.

www.dezondag.be

www.roularta.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Gemeente Amsterdam komt met Catch me at the Museum

04-03-2026 | 13:44:00
De Gemeente Amsterdam is met een cultuurcampagne voor bezoekers van Amsterdam gestart om die meer naar musea te laten gaan

Peter van Wijnaerde: Nieuwe vogue, nouvelle vague

03-03-2026 | 13:34:00
Op 24 februari 2026, lande het eerste 'American Vogue’ op de mat waar Anna Wintour niet langer de scepter zwaait als editor-in-chief.

Mediahuis groep: stabiele resultaten in 2025

27-02-2026 | 19:10:07
Mediahuis groep haalde in 2025 een geconsolideerde omzet van 1,258 miljard euro, 2 procent meer dan 2024. Het operationeel resultaat bedroeg 151,8 miljoen, licht hoger dan 2024 toen dit nog 151,1 miljoen was

CF Report ontwikkelt impactmagazine voor Rabobank

25-02-2026 | 12:11:00
CF Report, onderdeel van Happy Horizon, heeft voor Rabobank Group het impactmagazine Our Impact in 2025 ontwikkeld.

Odido past Jutta-commercial binnen 24 uur aan

11-02-2026 | 10:11:00
Odido heeft minder dan 24 uur na de olympische gouden race van Jutta Leerdam een aangepaste versie van zijn lopende tv-commercial uitgezonden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:26
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Harry Demey: Bureaus gaan betere jaren tegemoet

10-03-2026 | 14:56:00
LDV United CEO ziet ruimte voor herwaardering van merken

JUMP! Retail introduceert Huub voor Hubo

10-03-2026 | 13:06:00
JUMP! Retail ontwikkelde voor Hubo een TV- en radiocampagne waarin Huub van Hubo centraal staat. Huub is de personificatie van de kernwaarde helpen

AWOL partner van Nike voor tweede editie School to Swoosh

10-03-2026 | 12:32:00
Het programma richt zich op het toegankelijker maken van de creatieve industrie voor een nieuwe generatie makers.

Marco van Lisdonk: Het enige wat op 8 maart eindigt, is de aandacht van marketeers

10-03-2026 | 12:12:00
We doen al decennialang aannames over hoe je vrouwen bereikt met adverteren. De data laten zien dat die aannames nog steeds niet kloppen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.