Belgische krant De Zondag lanceert Zondagsbrood

De Belgische krant De Zondag lanceert een eigen brood: het Zondagsbrood. Hiermee wil de wekelijkse gratis krant nog meer klanten naar de bakker krijgen. Niet enkel op zondag om hun zondagse krant op te halen, maar vanaf nu ook voor hun dagelijks Zondagsbrood.

Barbara Spyckerelle, marketingdirecteur van De Zondag: "De lancering van het Zondagsbrood is een symbiose van de jarenlange samenwerking van De Zondag met bakkers. De lezer zal aan de ontbijttafel vanaf nu niet enkel kunnen genieten van onze krant, maar ook van het lekkere Zondagsbrood."

Te koop bij bakkers

Het Zondagsbrood wordt gebakken door, en verkocht bij, ambachtelijke bakkers. Het recept en de ingrediënten laten bakkers toe om het brood te verkopen aan een competitieve prijs. De Zondag wil het Zondagsbrood een vaste waarde in het assortiment van elke ambachtelijke bakker laten worden.

Mediacampagne

Het brood kreeg een eigen logo met een mascotte die groot en klein aanspreekt. De slogan Het dagelijks brood van De Zondag maakt meteen duidelijk dat het brood elke dag verkrijgbaar is. De lancering wordt ondersteund door een brede mediacampagne in kranten, magazines, online, op radio en in de bioscopen.

www.dezondag.be

www.roularta.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DPG Media Advertising introduceert Print Track binnen Certified

22-01-2026 | 15:18:00
Met deze track wil het bedrijf vakkennis over de strategische inzet van print borgen binnen mediabureaus.

Audax verkocht aan onbekend consortium Lector Capital

20-01-2026 | 21:47:32
Audax is verkocht aan een tot nog toe onbekend consortium met de naam Lector Capital. Het consortium is op 8 januari 2026 opgericht in Den Bosch

Talpa Topco Holding jaarcijfers 2024: hogere omzetten en positief resultaat

16-01-2026 | 13:29:00
Talpa Topco Holding, de holding waar Talpa Network (tv, radio en LINDA.) en productiemaatschappij Talpa Studios onder vallen, maakte in 2024 419,17 miljoen euro omzet en (1,6 procent meer dan in 2023) en behaalde daarbij een operationele winst van 23,9 miljoen euro (was 34,3 miljoen euro verlies in 2023).

Verlieslatend Audax in de verkoop

12-01-2026 | 22:39:00
Audax wordt verkocht aan een onbekende investeerder die belastingschulden betaalt. Dit heeft het FD aan de hand van het bij de Kamer van Koophandel gedeponeerde jaarverslag bericht

Talpa Network verkoopt LINDA. aan DPG Media

09-01-2026 | 10:20:00
Talpa Network verkoopt LINDA. en LINDA.meiden aan DPG Media omdat het in de veranderende mediamarkt, denkt dat het merk beter op zijn plek is bij een partij met schaalgrootte


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

[Vacatures] Fightclub zoekt een SEA Specialist

23-01-2026 | 10:47:00
Fightclub is per direct op zoek naar SEA Specialist - Breda
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.