De Jonge Lezer neemt Tina over van DPG Media

LeesLicht B.V., onderdeel van Uitgeverij De Jonge Lezer B.V., neemt Tina over van DPG Media. De uitgeverij telt al bladen als Penny, Meiden Magazine en STOER. DPG Media richt zich op het verder laten groeien van Donald Duck, nieuwskrant Kidsweek en Zo Zit Dat.

Tim Smit, directeur De Jonge Lezer: “Tina is een sterk en betrouwbaar merk dat al ruim 57 jaar bestaat. Het magazinemerk begeleidt lezers op hun reis van meisje naar puber met inspiratie, humor en een helpende hand. Tina bereikt 374.000 Nederlanders per maand, heeft bijna 400.000 volgers op social media en kent 30.000 festivalbezoekers. Samen met de titels Penny, Meiden en Stoer beoogt De Jonge Lezer met Tina nog meer kinderen te verleiden tot lezen.”

Joyce Nieuwenhuijs, directeur Magazines DPG Media: “Ik zie de overname van Tina door De Jonge Lezer als een positieve stap voor een duurzame toekomst van dit iconische merk. Bij De Jonge Lezer zijn er veel kansen om samen te werken en krachten te bundelen met merken voor jonge meiden als Penny en Meiden magazine.”

De verkoop is nog onder voorbehoud van een positief advies van de Ondernemingsraad van DPG Media.

www.dpgmedia.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

FD: overname RTL Nederland door DPG Media bijna rond bij ACM

15-05-2025 | 00:35:00
Het Financieele Dagblad meldt dat de ACM met een aantal voorwaarden bereid is de overname van RTL Nederland door DPG Media goed te keuren

Alpine A290 GTS wint Autovisie EV Supertest 2025

09-05-2025 | 11:54:21
Het Franse merk wint daarmee de eerste Autovisie EV Supertest, die deze maand is gepubliceerd in het magazine en op de website van Autovisie.

JFK 112: interview met Barry Atsma en Jurre Geluk

30-04-2025 | 13:00:00
Nummer 112 van JFK ligt in de winkel, met onder meer een interview met acteur Barry Atsma

Willem Sijthoff stapt op als CEO bij Sijthoff Media

28-04-2025 | 15:26:00
Willem Sijthoff stapt per 1 mei 2025 op als CEO van zijn bedrijf Sijthoff Media. Myrthe van der Erve, COO, wordt per 1 mei 2025 zijn opvolger

DPG Media 2024: omzetgroei, resultaat NL blijft achter

17-04-2025 | 11:01:00
DPG Media heeft in 2024 een omzet gedraaid van 1,73 miljard euro en groeide daarmee met 2,4 procent. Het ebitda-resultaat daalde met 1,1 procent; de voortgezette bedrijfsresultaten bedroegen 3,6 procent minder

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.