[De Belofte 2023] Wendy Pouw over Florian Toen

Tijdens Cross Media Awards 2023 op 18 oktober in PHIL Haarlem wordt bekendgemaakt wie De Belofte 2023 is. Wij vragen mensen die staan genoteerd in de M100 lijsten 2023 om één persoon voor te dragen. De Jury van de Cross Media Awards kiest eerst de genomineerden en daarna de winnaar.

De voordracht van Wendy Pouw is Florian Toen, Programmatic Specialist bij Publicis Groupe

Digital adverteren

Florian Toen is inhoudelijk sterk en een heel fijne collega. Als digitaal (programmatic) specialist is hij bekend met alle mogelijkheden om digitaal te adverteren, zowel op strategisch, operationeel als technisch vlak. Dit zorgt ervoor dat hij vanaf het moment van campagnebriefing een open en eerlijk gesprek voert over de verwachtingen en mogelijkheden voor de adverteerder. Hierdoor is hij een zeer gewaardeerde sparringpartner voor onze klanten en partners. Daarnaast schroomt hij niet om de nieuwste mogelijkheden in te zetten om zo extra learnings en voordelen voor adverteerders te realiseren. Ook schroomt hij niet om deze ervaringen en learings rijkelijk te delen met zijn collega’s.

Rust en controle

Ondanks de dynamische omgeving die we kennen uit onze industrie, straalt Florian op de werkvloer altijd rust en controle uit. Deze rust en controle zorgen ervoor dat hij altijd tijd kan vrijmaken voor het oplossen van een campagne-uitdaging of een snelle brainstorm. Dit in combinatie met zijn eagerness om zichzelf, maar ook adverteerders naar het volgende niveau te tillen is aanstekelijk en vertaalt zich continue in positieve beoordelingen vanuit klanten. Ook intern is dit opgemerkt en is Florian onlangs verkozen om deel te nemen tot ons interne Talent Programma Rainmakers

Florian is twee jaar geleden binnengekomen als Programmatic Campaign Manager en is inmiddels Media Consultant binnen het APEX team van Publicis. Hij werkt ruim drieënhalf jaar binnen ons mooie media vak. 

www.publicisgroupe.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

LePub en Heineken stimuleren echte gesprekken

17-12-2025 | 09:27:15
Met de pilot Could Have Been a Heineken willen de partijen mensen stimuleren om minder te communiceren via audio en vaker face-to-face af te spreken.

Publicis Groupe viert 100 jaar met AI-film over veerkracht

04-12-2025 | 14:09:27
Onder leiding van Publicis Conseil vertelt de productie A Lion Never Gives Up het verhaal van een eeuw vol transformatie, vastberadenheid en heruitvinding, van de oprichting in Montmartre tot de opkomst van kunstmatige intelligentie.

Publicis Groupe helpt MediaMarkt aan sterk werkgeversmerk

02-12-2025 | 10:03:30
Onder de pay-off Dát is nou MediaMarkt laat de organisatie zien hoe het echt is om er te werken.

Mondelez investeert 40 miljoen in AI voor marketingefficiëntie

27-10-2025 | 14:03:00
Snacksproducent Mondelez investeert meer dan 40 miljoen dollar in een AI-tool die de kosten voor reclameproductie met 30 tot 50 procent moet verlagen.

Heineken en LePub spelen met AI-vriendschap

21-10-2025 | 11:46:00
De bierbrouwer zet het contrast neer tussen kunstmatige verbondenheid en het merkstandpunt dat échte vrienden ontstaan aan een échte bar met een echt bier.

De Belofte wordt mede mogelijk gemaakt door Result Recruitment


www.resultrecruitment.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Primeur: Video Ads op basis van Cost per Sale bij TradeTracker

18-12-2025 | 00:00:00
Hiermee biedt het bedrijf adverteerders en publishers de mogelijkheid om videocontent in te zetten met de zekerheid dat er alleen wordt betaald bij daadwerkelijke conversie.

Stedin zet energietransitie centraal in employer branding

17-12-2025 | 13:56:00
Stedin heeft een employer branding campagne gelanceerd onder de naam Werk dat energie oplevert. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met bureau N=5.

StudioM eert bekerhelden in Eurojackpot KNVB Beker-campagne

17-12-2025 | 12:53:00
De contentserie markeert dat het bekertoernooi voortaan de naam Eurojackpot KNVB Beker draagt en richt zich op de spelers die het toernooi kleur geven.

ABU en Higuita doorbreken beeld rond uitzendwerk

17-12-2025 | 10:37:19
In de campagne vertellen uitzendkrachten zelf hoe hun werk aansluit bij hun leven en ontwikkeling.

LePub en Heineken stimuleren echte gesprekken

17-12-2025 | 09:27:15
Met de pilot Could Have Been a Heineken willen de partijen mensen stimuleren om minder te communiceren via audio en vaker face-to-face af te spreken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.