DDB Retail komt met fietscampagne voor Veilig Verkeer Nederland

DDB Retail (voorheen Eigen Fabricaat)en Veilig Verkeer Nederland lanceren een campagne rondom veilig fietsen. In deze campagne staat het inzicht centraal dat mensen steeds meer op de automatische piloot fietsen, wanneer ze jarenlang dezelfde route afleggen.

Het creatieve bureau won eerder al onder de vroegere naam samen met DDB Amsterdam de pitch voor de gedragsbeïnvloedende campagnes van de verkeersorganisatie.

Frank Dekker, Veilig Verkeer Nederland: “We hadden de briefing voorbereid met mensen van marketing, educatie, communicatie en innovatie. In het verhaal van DDB is alles teruggebracht naar een herkenbaar inzicht en idee. En de film die nu live gaat, brengt die kerngedachte heel mooi tot leven. We zijn daar heel blij mee. Het automatische piloot gevoel valt op en het is herkenbaar voor veel mensen. En zeker voor de kerndoelgroep, de 50-plussers met veel kilometers ervaring.”

www.ddbamsterdam.nl

www.vvn.nl/kilometerservaring

Credits:
Opdrachtgever: Veilig Verkeer Nederland | Bureaus: DDB Retail en DDB Amsterdam | Productie en regie: Hazazah, Rob Lücker | Offline montage: Gert Willem Visser | Grading & visual effects: The Compound | Muziek: Remus Ockels | Sound design en voice-over: Public Audio, Loes Luca

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Eerste veertig bureaus voor ADNIGHT Amsterdam bekend

08-07-2025 | 11:33:16
Op 10 oktober openen onder meer DEPT, Monks, AI AM, 100%, Ace en Dawn hun deuren voor het publiek.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.