
DDB ontwikkelt merkcampagne voor iDEAL
DDB Retail heeft een merkcampagne ontwikkeld voor het betaalplatform van Nederland. Aanleiding hiervoor waren vernieuwingen die online betalen nog makkelijker maken. DDB Retail is verantwoordelijk voor de strategie en creatie van deze campagne die momenteel loopt op TV, online en radio.
Ideaal voor ons allemaal!
iDEAL omarmt de individualiteit van Nederlanders. Wat de een geweldig vindt, vindt de ander helemaal niks. Het gaat erom wat voor die ene persoon ideaal is. En dat is voor iedereen anders. Maar hoe verschillend Nederlanders ook zijn, een ding doen ze allemaal hetzelfde. Namelijk hun online betalingen, die doen ze het liefst met iDEAL. Deze verschillen én overeenkomsten spelen de hoofdrol in de nieuwe campgane.
Maarten Lemmers, Marketing and Communications Manager iDEAL: "Het vernieuwde iDEAL kent eigenlijk alleen maar voordelen. Voor online shoppers, maar ook voor webshop-eigenaren. Het blijft veilig natuurlijk maar het wordt nóg eenvoudiger. Hier zijn we erg enthousiast over, en dat zie je terug in deze vrolijke campagne"
Een vernieuwd iDEAL
Het iDEAL dat we allemaal kennen gaat op de schop! Natuurlijk blijft het net zo veilig als voorheen, het wordt alleen nóg makkelijker. Bijvoorbeeld door het iDEAL-profiel, waar je jouw gegevens in bewaard, zoals een bezorgadres of voorkeursrekening. Hierdoor gaat online betalen nog vlotter. Inmiddels kun je met iDEAL al in delen betalen, waarvoor je nu vaak andere betaalmethoden gebruikt.
Credits:
Klant verantwoordelijke: Maarten Lemmers, Arlette Broex | Bureau: DDB Retail | Productie: 180 Made | Regisseur: Bauke Brouwer| Voice-over: Kyra Macco | Soundmix en muziekproductie: Public Audio | Media: PHD
Lees ook:
Countdown to Cannes - Kiki Knoops, DDB
Countdown to Cannes - Yascha Puts, DDB
Deze commercials maken kans op Gouden Loeki
DDB Amsterdam wint Vitakruid-pitch
DDB en Fitzroy aan kop bij Esprix-uitreiking
Gepubliceerd door: Daan Dekkers