
DDB breidt team uit
Merel Hoogendorp, Eveline de Groot en Luke Boots versterken de accountafdeling. Merel Hoogendorp start als Business Director en Head of Account. Zij komt van N=5. Eveline de Groot AD en Luke Boots AM hebben al meters gemaakt op Nederlandse merken en retailers. Zij gaan bij DDB aan de slag voor merken als HAK, Kruidvat en Trekpleister.
Kiki Knoops en Yascha Puts kwamen al eerder binnen als switch-team. Nu hebben ze een vaste plek aangesteld gekregen.
Kiki Knoops en Yascha Puts: "We hebben kennisgemaakt met verschillende bureaus. Bij DDB hebben we nu echt een warm bad en creatief nest gevonden. We kunnen hier met humor en met serieuze dingen aan de slag. Het is geen one-trick-pony bureau, je krijgt echt de vrijheid om je te ontwikkelen."
Barbara Bijlard: "We hebben de afgelopen maand vijf dames aangenomen. Bij DDB beoordelen we iedereen op hun talent en ambitie, niet op hun geslacht of achtergrond. Omdat we geloven dat zeker in ons vak de best mogelijke ideeën juist vanuit diversiteit ontstaan. En iedereen zich binnen ons bureau vrij moet kunnen voelen om zichzelf te uiten, persoonlijk en creatief."
Phyllis Robinson, de eerste vrouwelijke Copy Chief van DDB, heeft in 1959 hier een speech over gegeven:
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Countdown to Cannes - Kiki Knoops, DDB
Countdown to Cannes - Yascha Puts, DDB
Deze commercials maken kans op Gouden Loeki
DDB Amsterdam wint Vitakruid-pitch
DDB en Fitzroy aan kop bij Esprix-uitreiking
Gepubliceerd door: Daan Dekkers