DDB Amsterdam en Golazo brands ontwikkelen campagne voor Rabobank

Als je sport bij een vereniging dan win je vrienden. Tijdens de komende sportzomer staat die gedachte centraal in de campagne van Rabobank in samenwerking met DDB Amsterdam en Golazo brands: de Rabo Sportactie.

Michiel van der Zant, directeur particulieren klanten: “Voor deze sportzomer zagen we verschillende zaken heel mooi samenkomen. Als coöperatieve bank is het onze ‘drive’ om lokale gemeenschappen te versterken en verrijken. Onze jarenlange ondersteuning van verenigingen via Rabo ClubSupport maakt dat duidelijk zichtbaar. De onderzoekscijfers van onze partner NOC*NSF die laten zien dat het aandeel sportende jongeren tussen de 13 en de 18 nog altijd achterblijft bij 2020 was voor ons een motivatie om sporten juist bij deze doelgroep te stimuleren.”

Dorkas Koenen, directeur marketing “Als je sport bij een sportvereniging kan je niet verliezen, want met sport win je vrienden. Dat is de creatieve insteek van de Rabo Sportactie. De integrale ‘360’ campagne wordt afgetrapt met een commercial waarin een schuchtere jongen voor het eerst meespeelt in een team. Hij wint de wedstrijd, maar daarna begint het állerbelangrijkste: vrienden maken. De hoofdboodschap van de campagne is dat sporten op een vereniging niet alleen draait om de wedstrijd zelf, maar juist ook om de sociale cohesie die sportverenigingen versterken.”

De Rabo Sportactie

Tijdens deze sportzomer geeft Rabobank eenmalig een bijdrage van 125 euro voor jongeren van 10 tot en met 20 jaar om te sporten bij een vereniging die aangesloten is bij NOC*NSF. Zo wil Rabobank jongeren aanmoedigen om te (blijven) sporten in verenigingsverband.

Om mee te doen moet je een actieve betaal- en spaarrekening hebben én een Rabo JongerenRekening voor je kind. Daarnaast moet je aantonen dat je contributie betaalt bij een sportvereniging die aangesloten is bij NOC*NSF. Kijk voor meer informatie en de voorwaarden op rabobank.nl/sportactie.

www.rabobank.nl

www.ddbamsterdam.nl

www.golazo.com

Credits:
Opdrachtgever: Rabobank Nederland | Bureau: DDB Amsterdam & Golazo Brands | Productie en regie: Annomann – Jeroen Annokkeé | Mediaubureaus: PHD Media, Mindshare

Lees ook:

DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO

01-12-2025 | 23:16:00
DDB Amsterdam gaat op in TBWA\NEBOKO. Het is het gevolg van de overname van IPG door Omnicom en de strategie die Omnicom daarna gepresenteerd heeft

Pol Hoenderboom maakt overstap van DDB naar DEPT

24-11-2025 | 08:50:00
In zijn functie geeft Hoenderboom creatieve leiding aan klanten in Amsterdam, waaronder bol, Logitech, Wero, Philips, Grolsch en de Bijenkorf.

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Eerste veertig bureaus voor ADNIGHT Amsterdam bekend

08-07-2025 | 11:33:16
Op 10 oktober openen onder meer DEPT, Monks, AI AM, 100%, Ace en Dawn hun deuren voor het publiek.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.