David Saraj Head of Sales Displayce

David Saraj treedt toe tot programmatic platform Displayce als Head of Sales om de Benelux te ontwikkelen. Displayce is gespecialiseerd in het inkopen en optimaliseren van DOOH-campagnes en verbonden met meer dan 800.000 digitale schermen in meer dan 50 landen.

Internationale positie versterken

Displayce biedt Europese mediabureaus en hun adverteerders de mogelijkheid om in real-time advertentieruimte in te kopen op digitale schermen van meer dan 400 mediabedrijven overal ter wereld. Om haar internationale positie te versterken, kondigt Displayce de opening aan van haar tweede internationale kantoor, na Madrid afgelopen februari. Vanuit Amsterdam zal David Saraj het Benelux-gebied gaan bedienen als Head of Sales Benelux.

David Saraj 

David Saraj: "De Benelux bestaat uit dynamische landen waar innovatie en technologie voorop staan. Deze markt kent een groeiende adoptie van programmatic DOOH en een snelle expansie, waardoor de aanwezigheid van een specialist zoals Displayce onmisbaar is. Displayce biedt innovatieve en op maat gemaakte oplossingen Het is geweldig om adverteerders in de Benelux te begeleiden met hun DOOH-strategieën om groei te bevorderen en een blijvende impact achter te laten."

www.displayce.com

www.madamedelacom.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Bauer Media Outdoor met SUPR Spot Postcode Loterij

31-12-2025 | 13:20:00
Nationale Postcode Loterij is, dankzij Publicis Groupe en Bauer Media Outdoor, de eerste adverteerder die die zichtbaar is bij Jumbo Korneef op SUPR Spot locaties

NPB Media groeit door en introduceert als eerste epaper-outdoor

22-12-2025 | 14:47:00
Marketing Report is in Haarlem bij NPB Media en spreekt daar met Peter Paul Blommers, CEO van NPB Media

Marc van Hamelen: Back to branding

22-12-2025 | 12:58:00
Trends en ontwikkelingen zijn vaak cyclisch. Trends uit eerdere tijdperken komen op deze manier vaak weer terug, of op zijn minst echo’s daarvan

ABN Amro: Buitenreclame komt tot bloei in digitale tijdperk

18-12-2025 | 11:09:00
ABN Amro heeft in zijn sectoranalyse gesteld dat digitale buitenreclame een opmerkelijke opmars meemaakt. Schermen duiken op in winkelcentra, bushokjes en treinstations

Ocean Outdoor krijgt DOOH-contract bij Gunwharf Quays

18-12-2025 | 09:56:34
Met het contract breidt het mediabedrijf zijn aanwezigheid uit op belangrijke retail- en vrijetijdslocaties aan de Engelse zuidkust.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.