CS Digital Media ontwikkelt bestickering voor DOOH-campagne Disney+

Disney+ heeft, ter promotie van de miniserie Shōgun van FX, naast een DOOH-campagne in het Amsterdamse metronetwerk van CS Digital Media CSDM, stickers laten aanbrengen.

De stickers zijn te zien op een wachthuisje op metrostation Zuid en op metrostation Amsterdam Centraal. Daar zijn stickers aangebracht rondom metershoge kathedraal-schermen op het perron van de Noord/Zuidlijn. Bijzonder aan de Shōgun-campagne is dat het design van de stickers aansluit bij de digitale uiting.

Grotere reclamevlakken, nog meer impact

Offline stickers en online digitale schermen versmelten op bepaalde momenten bij wijze van spreken tot één geheel en trekken op die manier aandacht voor de serie van Disney+.

State-of-the-art Stickerspecialist

Voor de bestickering werkt CSDM samen met display specialist Your Point Of Sale, YPOS. Bij dit bedrijf worden de stickers in hoge kwaliteit en met duurzame pvc vrije materialen gedrukt. Het aanbrengen van de stickers door YPOS is overigens net zo’n vakkundige klus als het drukken ervan. De stickers moeten namelijk eerst met een hoogwerker tot op een hoogte van 6 meter gebracht worden. Daarna plakt een team van experts de stickers strak en exact op de omkadering van het Kathedraal-scherm.

Hogere attentie- en mediawaarde

Adverteerders maken vaker gebruik van deze special die CSDM sinds begin van dit jaar aanbiedt met als doel de effectiviteit en impact van digitale campagnes te versterken. De ervaring leert dat deze media-aanpak schermen en bestickering de attentiewaarde – en daarmee de mediawaarde - van een advertentiecampagne verhoogt. De metersgrote stickers zijn nauwelijks te missen en trekken de aandacht op een natuurlijke manier naar het grote reclamevak.

Mark Veenman, COO CSDM: "Het mooie van deze campagne is dat de adverteerder “speelt” met de digitale uiting en de bestickering. De laatste frames van de digitale uiting sluiten naadloos aan op de bestickering rondom het scherm. Dit geeft een reclamevlak van 43M2 op een indoor locatie."

Choukri Hachchi, Marketing Manager Studios & Content NL: "De FX serie Shōgun, te zien op Disney+, is naast een spannend verhaal, visueel een spectaculaire serie. Daarbij past een media-uiting waar we deze visuele pracht en kracht van Shōgun goed in naar voren kunnen laten komen. We zijn erg enthousiast over het impactvolle resultaat en de fijne samenwerking met CSDM."

www.csdigitalmedia.nl

www.disneyplus.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Onsite Service Engineer

09-03-2026 | 08:19:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Onsite Service Engineer - Fulltime

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Data Scientist

23-02-2026 | 08:50:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Data Scientist - Fulltime

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Accountmanager Direct

26-01-2026 | 06:37:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Accountmanager Direct - Fulltime

Amsterdamse gemeenteraad verbiedt fossiele en vleesreclame

22-01-2026 | 23:36:00
De Amsterdamse gemeenteraad heeft een initiatiefvoorstel van GroenLinks en de Partij voor de Dieren middels een raadsmeerderheid aangenomen om fossiele en vleesreclame via de Algemene Plaatselijke Verordening per 1 mei 2026 te verbieden

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Marketing Specialist

21-01-2026 | 17:08:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Marketing Specialist - Fulltime
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Koopmans laat zien: thuis is meer dan je ouderlijk huis

11-03-2026 | 12:54:00
Koopmans lanceert een campagne waarin het vertrouwde thuisgevoel van het merk een bredere betekenis krijgt.

Marc Wellens: Merken worden menselijker. Of verdwijnen

11-03-2026 | 11:43:00
Merken die in 2026 het verschil maken, zijn geen uithangborden meer. Geen logo’s-met-een-missie

Lode Schaeffer: Iedere dag zin

11-03-2026 | 11:22:00
Er verandert veel in de wereld, dus er verandert ook veel in ons vak. Daar kun je in iedere column over horen en lezen.

Petra De Roos: ACC zet in op eerlijke pitches en AI

11-03-2026 | 10:07:43
In het gesprek gaat het over de druk op de bureauwereld, de impact van pitches op de winstgevendheid van bureaus

Bart De Waele: IKAg helpt bureaus op cruciale momenten

11-03-2026 | 10:03:57
De Waele helpt organisaties bij hun zoektocht naar een bureau en begeleidt agencies bij belangrijke strategische momenten
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.