Constantijn van Oranje aanwezig op Embassy of Dutch Creativity in Cannes

Constantijn van Oranje - speciaal gezant van Techleap - een organisatie om Nederlandse tech startups en scaleups sneller en beter te laten groeien - zal op woensdag 19 juni aanwezig zijn op de Embassy of Dutch Creativity in Cannes. Als pleitbezorger van technologische innovaties en startups zal hij de Nederlandse tech-industrie tijdens het festival promoten en versterken.

Constantijn van Oranje: "Het festival in Cannes is al meer dan 70 jaar dé plek waar beslissers samenkomen op zoek naar creativiteit en innovatie. Ik ben daarom blij om namens Techleap Nederlandse partijen met elkaar en met buitenlandse partners te verbinden."

Kyra Roest, founder van de Embassy of Dutch Creativity: "Creativiteit kan niet meer zonder technologie en technologie kan niet zonder creativiteit. De combinatie van Techleap en de Embassy of Dutch Creativity is dan ook een hele logische."

www.embassyofdutchcreativity.com

www.techleap.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

RA*W opent inschrijving Cannes Summer Course 2026

04-12-2025 | 13:00:00
De organisatie wil jonge creatieven meer tijd geven om met hun bureau het gesprek aan te gaan over deelname en de benodigde investering.

Cannes Lions presenteert jury voor LIONS Scholarship 2026

26-11-2025 | 11:00:34
Vanuit Nederland is alleen Sadira E. Furlow, Global Chief Brand and Comms Officer bij Tony’s Chocolonely, onderdeel van het panel.

Lex Bradshaw-Zanger wordt Academy Dean bij Cannes Lions

17-11-2025 | 12:20:00
De Brand Marketing Academy helpt marketingprofessionals hun strategische en creatieve vaardigheden te verdiepen en verbinding te maken met vakgenoten

Cannes Lions introduceert de Creative Brand Lion

13-11-2025 | 11:46:58
Omdat commerciële creativiteit wereldwijd business blijft veranderen, erkennen de Awards in 2026 baanbrekend werk met de Creative Brand Lion

Meld je nu aan voor de Cannes Lions 2026 Jury!

22-09-2025 | 08:45:00
Ja, je leest het goed. Ook jij kunt zitting nemen in de jury van Cannes Lions 2026!


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

AMMA’s openen inzendingen voor editie 2026

05-01-2026 | 11:43:00
Adverteerders, media-exploitanten en bureaus kunnen hun mediacampagnes, strategieën en talent inzenden tot en met 13 februari om 17:00 uur.

Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is

05-01-2026 | 09:12:21
Dat is het Buckler-effect: geen boycott, geen actiegroep, geen Twitterstorm. Gewoon schaamte. Licht, herkenbaar, dodelijk.

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.