Colourcake gaat aan de slag voor The Social Hub

The Student Hotel wordt The Social Hub. Met nog steeds hetzelfde credo: studenten verdienen beter — maar met meer focus op het verbeteren van de samenleving en geïnspireerd door haar gemeenschap zal The Social Hub deze boodschap verspreiden met behulp van Colourcake. 

Look & feel contentserie

Voor de pitch werd Colourcake gevraagd om een look & feel te creëren voor een contentserie die de eetcultuur van San Sebastian belicht en tegelijkertijd boekingen voor het nieuwe hotel promoot. Daarnaast moest Colourcake deze sub-identiteit vertalen naar consistent design en copy voor een eDM (marketing e-mail), een blogpagina en verschillende website onderdelen.

Rose Donohoe, Head of Inbound Marketing bij The Social Hub: "Na onze rebranding, wilden we een bureau om onze contentmarketing naar een hoger niveau te tillen. Colourcake trok ons over de streep met hun ontwerpvisie, originele aanpak en leuke team en won daarmee de pitch."

Merkidentiteit en community versterken

Colourcake gaat maandelijks samenwerken met het digitale content team van The Social Hub, biedt begeleiding, produceert creatieve content en voert campagnes uit.

Ischa Moonen, Creative Director van Colourcake: "We zijn enthousiast om samen te werken met The Social Hub en hun merkbeleving naar nieuwe hoogtes te brengen. Ons doel is om door middel van co-creatie sterke concepten te ontwikkelen die de identiteit van het merk en hun community versterken, terwijl we betrokkenheid en merkgroei stimuleren."

De campagne Lost & Found is zojuist live gegaan.

www.colourcake.com

www.thesocialhub.co

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Bob Koigi: Reizen blijft overeind, marketeers optimistisch

02-04-2026 | 13:52:34
Europese consumenten bewegen zich voorzichtig door economische druk, maar trekken zich niet terug.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.