Colourcake gaat aan de slag voor The Social Hub

The Student Hotel wordt The Social Hub. Met nog steeds hetzelfde credo: studenten verdienen beter — maar met meer focus op het verbeteren van de samenleving en geïnspireerd door haar gemeenschap zal The Social Hub deze boodschap verspreiden met behulp van Colourcake. 

Look & feel contentserie

Voor de pitch werd Colourcake gevraagd om een look & feel te creëren voor een contentserie die de eetcultuur van San Sebastian belicht en tegelijkertijd boekingen voor het nieuwe hotel promoot. Daarnaast moest Colourcake deze sub-identiteit vertalen naar consistent design en copy voor een eDM (marketing e-mail), een blogpagina en verschillende website onderdelen.

Rose Donohoe, Head of Inbound Marketing bij The Social Hub: "Na onze rebranding, wilden we een bureau om onze contentmarketing naar een hoger niveau te tillen. Colourcake trok ons over de streep met hun ontwerpvisie, originele aanpak en leuke team en won daarmee de pitch."

Merkidentiteit en community versterken

Colourcake gaat maandelijks samenwerken met het digitale content team van The Social Hub, biedt begeleiding, produceert creatieve content en voert campagnes uit.

Ischa Moonen, Creative Director van Colourcake: "We zijn enthousiast om samen te werken met The Social Hub en hun merkbeleving naar nieuwe hoogtes te brengen. Ons doel is om door middel van co-creatie sterke concepten te ontwikkelen die de identiteit van het merk en hun community versterken, terwijl we betrokkenheid en merkgroei stimuleren."

De campagne Lost & Found is zojuist live gegaan.

www.colourcake.com

www.thesocialhub.co

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.