Claude’s videoclip vijf keer erkend door Berlin Commercial

De videoclip voor C’est La Vie, de Nederlandse inzending voor het Eurovisie Songfestival 2025, heeft vijf erkenningen ontvangen van het internationale festival Berlin Commercial. De productie van 10/10 en regisseur Ivan Boljat is drie keer genomineerd en twee keer officieel geselecteerd.

De videoclip kreeg shortlist-nominaties in de categorieën Creative Idea, Cultural Impact en Cast, en officiële selecties in Best Music Video en Direction.

Dans als visueel narratief

De clip, die in februari werd gepresenteerd in het Eye Filmmuseum, laat Claude’s zoektocht naar zelfinzicht zien via dans en cinematografie. Samen met choreograaf Emma Evelein creëerde Boljat een filmisch verhaal waarin Claude geconfronteerd wordt met zijn jongere zelf. De dansers verbeelden de interne strijd, groei en bevestiging die centraal staan in het nummer.

Ivan Boljat, regisseur: "Dans is een universele taal die iedereen verbindt. In deze video belichamen de dansers Claude's innerlijke gedachten – zijn twijfels, zijn bevestigingen, de interne dialoog die we allemaal ervaren."

Deniz Alkaç, executive producer bij 10/10: "Deze erkenning bevestigt onze overtuiging dat obsessieve aandacht voor craft goede ideeën transformeert tot beeldbepalend werk. We stelden het best mogelijke team samen en het is hun vakmanschap en passie dat deze nominatie mogelijk maakt. Dit is een echte 10/10.”

Internationale erkenning voor vakmanschap

Berlin Commercial is een internationaal festival dat vernieuwende visuele cultuur eert, van muziekvideo’s tot commerciële films en onafhankelijke projecten. De jury bestaat uit professionals uit de creatieve industrie. De winnaars worden op 11 september bekendgemaakt in Berlijn.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

AI schittert op groot scherm bij eerste AI Video Awards

03-11-2025 | 12:27:00
Op 19 november wordt de allereerste editie van de AI Video Awards georganiseerd tijdens Dutch AI Week in Breda.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Inzendingen geopend voor The Best Social Awards #12

29-10-2025 | 10:39:00
De inschrijving voor de 12e editie van The Best Social Awards is van start gegaan. De deadline voor inzendingen is 2 december 2025

Brand Potential wint ZILVER tijdens Dutch PR Awards

24-10-2025 | 09:19:00
Dutch PR Awards 2025 - Brand Potential. Become a Lord or Lady with DFDS

TEAM LEWIS wint ZILVER tijdens Dutch PR Awards

24-10-2025 | 09:15:00
Niets zo mooi als speelgoed van een ander
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator

04-11-2025 | 07:33:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Sr. Content Creator - 32–40 uur · Amsterdam

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL

03-11-2025 | 14:48:00
Met het format wil het merk de wereld van beauty en lifestyle dichter bij de belevingswereld van Gen Z en jonge Millennials brengen.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.