Carlo den Otter creative director Giesbers Retail

Giesbers Retail in Arnhem heeft Carlo den Otter aangesteld als creative director. Met deze stap versterkt het communicatiebureau zijn strategische en creatieve slagkracht voor klanten in de retailsector, waaronder PLUS, GAMMA, DA, Wibra, Karwei, Boodschappen en Action.

Carlo den Otter was de afgelopen zeven jaar werkzaam als creative director bij activatiebureau DCVF in Amsterdam. Daar gaf hij leiding aan een team van strategen, copywriters en art directors en werkte hij aan campagnes voor merken als M&M’s, Bosch DIY, SPAR, Ben®, Hornbach, IKEA en Odido.

Retailgroei door creatieve impact

Carlo den Otter: "Ik heb heel veel zin om de klanten van Giesbers Retail te helpen met creatieve concepten voor opvallende en onderscheidende merkcampagnes, activaties en promoties. Concepten die consumenten in het hart raken en aanzetten tot actie. Zo laten we retailers groeien. Niet alleen in omzet en marktaandeel, maar bijvoorbeeld ook in traffic en merkvoorkeur."

Brede propositie met drie labels

Volgens algemeen directeur Jorg Giesbers sluit de aanstelling aan op een bredere strategische koers: "We hebben nu alles in huis om retailers en merken 360º te helpen, bovenop de productie van bijvoorbeeld print, online en video. Want we zijn letterlijk en figuurlijk één familie van drie merken die elkaar versterken: de merkbouwers van Giesbers Retail, de contentmakers van Hippo Creative Studios én de AI-specialisten van Enabl."

www.giesbersretail.nl

www.hippocreativestudios.com

www.enabldigital.com 

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Coen Zuijdervliet: Prijzen, trots en erkenning

01-04-2026 | 15:19:00
Wat deze herintroducties interessant maakt, is dat het geen kopieën zijn van vroeger.

Antal van Pelt: Het gerecht dat alles verpest

01-04-2026 | 11:34:00
We maken iets goeds. Maar te weinig mensen zien het uiteindelijk. We bedenken iets scherps. Maar het wordt gladgestreken.

Arjan Leest: Merkliefde moet je doel zijn

01-04-2026 | 09:22:00
Bedrijven met een focus op transacties zijn als een boom zonder wortels. Bij de minste storm vallen ze om.

[Vacatures] Influentials zoekt een Campaign Manager

01-04-2026 | 09:00:24
Influentials is per direct op zoek naar Campaign Manager - Full-time · Rotterdam

Eliza Marx en Nils Lenstra: Beter voor mens en milieu

31-03-2026 | 16:52:03
Total Design (TD) sluit B Corp Month af met een reflectie op de eigen ontwikkeling sinds de certificering in juli 2025. Het bureau behaalde een score van 89,9 punten en gebruikt B Corp als kader voor de manier van werken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.