Canal+/Filmbox per februari 2025 naar Ad Alliance (RTL Nederland)

Filmbox, een lineair film-tv-kanaal van Canal+, brengt per februari 2025 zijn reclameverkoop onder bij Ad Alliance (RTL Nederland). Deze zender, die in mei 2021 van start ging, bracht per 2022 de reclameverkoop onder bij Bionic Media. Sinds oktober 2024 is de zender via een overeenkomst met KPN beschikbaar in circa 95 procent van de tv-huishoudens in Nederland.

Ingrid Timmer, Head of Marketing Communications van Canal+ Nederland, geeft aan dat Ad Alliance een groter bureau is met veel expertise. Volgens haar was de samenwerking met Bionic Media altijd prettig, maar is het nu tijd voor een volgende stap. Canal+ lanceerde in december 2023 een eigen streamingdienst. Of daar in de toekomst ook een reclameversie van zal komen, zoals bij enkele concurrenten, is nog niet duidelijk. Canal+ zegt zelf desgevraagd dat hier thans geen plannen voor bestaan.

Ad Alliance richt zich voor adverteerders met zijn SAVOD-aanbod bij Videoland, Disney+, SkyShowtime en HBO Max steeds meer op abonnees van de reclameversies van deze streamingdiensten.

www.adalliance.nl

www.filmbox.nl

www.canalplus.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

FD: overname RTL Nederland door DPG Media bijna rond bij ACM

15-05-2025 | 00:35:00
Het Financieele Dagblad meldt dat de ACM met een aantal voorwaarden bereid is de overname van RTL Nederland door DPG Media goed te keuren

Vertrouwen en eenvoud centraal bij tv-kijken in 2025

29-04-2025 | 09:42:00
In een tijd waarin tv-kijken uiteenvalt in combinaties van content, apparaten en platforms, is inzicht in wat kijkers echt waarderen essentieel.

Kamer wil samenwerking NPO, RTL Nederland & Talpa Network

22-04-2025 | 17:40:00
De Tweede Kamer wil (opnieuw) dat de NPO, RTL Nederland en Talpa Network gaan samenwerken

Thomas Rabe (RTL Group): Ster/NPO lastig voor RTL Nederland

20-03-2025 | 10:39:00
Thomas Rabe, CEO van RTL Group, vindt dat de aanwezigheid van Ster-reclame bij de NPO, in combinatie met een sterke sportprogrammering, het voor commerciële omroepen moeilijk maakt om te concurreren.

KPN komt met addressable reclame

14-03-2025 | 08:47:00
KPN introduceert later dit jaar addressable reclame bij het tv-aanbod van RTL Nederland en Talpa Network. Dit heeft Jochem de Jong, vice-president Partnerships, tv & entertainment bekendgemaakt in de DutchMedia Podcast
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.