BUUT en Denzel Dumfries lanceren social-first serie

BUUT lanceert de eerste content binnen de samenwerking met Denzel Dumfries. Daarmee start een jaarronde contentaanpak die tieners op een toegankelijke manier moet helpen bij het omgaan met geld.

De samenwerking werd in september aangekondigd en richt zich op het versterken van financieel zelfvertrouwen onder jongeren. BUUT en Dumfries delen de overtuiging dat financiële opvoeding verder gaat dan cijfers en regels en ook draait om verantwoordelijkheid en het maken van keuzes.

Jongeren voeren het gesprek

In de contentreeks staan jongeren centraal. Zo interviewt een 15-jarige Dumfries over thema’s als sparen, uitgeven en het maken van financiële keuzes. Door jongeren zelf het gesprek te laten voeren, sluit de content aan bij hun leefwereld.

Daarnaast zijn er verschillende challenges ontwikkeld waarin Dumfries samen met jongeren geldvragen beantwoordt tijdens fysieke opdrachten, zoals hooghouden, planken of een wall sit. Ook is er een ouder-kind challenge waarin wordt getest hoe goed zij elkaars geldgedrag kennen. De reeks wordt aangevuld met korte 30 seconds-formats waarin geld, dromen en verantwoordelijkheid worden besproken.

Social-first en geïntegreerd in de app

De content wordt verspreid via TikTok, Instagram en YouTube en is geïntegreerd in de BUUT-app. Gedurende het jaar verschijnen nieuwe formats en afleveringen.

Met de jaarronde aanpak wil BUUT structureel bijdragen aan het financieel zelfvertrouwen van jongeren en financiële thema’s op een laagdrempelige manier bespreekbaar maken.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Lipton Ice Tea claimt perzik-emoji terug

31-03-2026 | 10:50:00
Met de campagne wil het merk de perzik-emoji terugclaimen als symbool voor fruit, nadat onderzoek uitwijst dat deze in 93 procent van de gevallen een andere betekenis heeft gekregen.

Unilever Foods kiest SAMY voor influencerstrategie

24-03-2026 | 11:08:00
SAMY krijgt een sleutelrol in het opschalen van influenceractiviteiten, met als doel merken sterker te verankeren in de actualiteit en cultuur

Scooperz versterkt positie met kantoor in Parijs

23-03-2026 | 11:33:42
Het social en influencermarketingbureau versterkt hiermee zijn aanwezigheid in een van de belangrijkste creatieve markten van Europa.

Influentials lanceert social commerce marketplace

20-03-2026 | 10:36:00
Influentials introduceert een social commerce marketplace waarmee het merken direct koppelt aan creators die niet alleen content maken, maar ook producten verkopen via social kanalen

AndAgencyAntwerp trekt volle rij voor MCoBeauty-pop-up

16-03-2026 | 16:43:00
AndAgencyAntwerp heeft voor MCoBeauty in Brussel de community-activatie Get The Look, Not The Bill georganiseerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.