Breekt mixed reality nu écht door?

[De Boardroom] Natascha Chamuleau en Margriet de Kroon over onder andere de generatiekloof op de werkvloer en vakvrouwen in de board

De Boardroom is de business talkshow van Bert Hagendoorn en Ronald ter Voert over actuele en urgente zaken uit de wereld van creativity, marketing en digital.

In deze aflevering praten ze met Natascha Chamuleau (General Manager Snapchat Benelux) en Margriet de Kroon (Marketing Director TicketSwap) over onder meer: 

* Breekt mixed reality nu écht door? 
* Hoe overbrug je de generatiekloof op de werkvloer? 
* En: zijn er voldoende vakvrouwen in de board?

Wat zeggen recente onderzoeken? Welke trends zien we hierbij in de markt? En hoe kijken onze tafelgasten er tegenaan? 

Beluister hier de aflevering van De Boardroom:

Bekijk hier de vodcast:

www.deboardroom.live

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

John Lin: Hoe Europa kan leren van China's techstrategie

25-07-2025 | 15:14:15
In de aflevering van de podcast Whazzup!? in Media bespreken Roger Verdurmen en René Zeedijk samen met John Lin de snelle technologische opmars van China

VRT mag 91,7 miljoen uit Vlaamse reclamemarkt halen

23-07-2025 | 15:26:00
De VRT mag tot 2030 jaarlijks 91,7 miljoen euro genereren met radioreclame, tv-sponsoring en display alsmede preroll en postrolls bij VOD (VRT Max)

Aragorn Meulendijks: AI wordt groter dan internet

23-07-2025 | 10:58:00
In een aflevering van de podcast Whazzup!? in Media spreken Roger Verdurmen en René Zeedijk met toekomst-historicus Aragorn Meulendijks

Podcastgebruik groeit sterk bij jonge luisteraars

21-07-2025 | 16:54:00
Het gebruik van podcasts blijft stijgen in Nederland. Dat blijkt uit de twaalfde editie van de Markteffect Podcast Monitor

Maaike Aarts: Kia blijft investeren in kwaliteit en innovatie

21-07-2025 | 08:00:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over de groei en positionering van het automerk in Nederland. 

Gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.