
Brandmerck & Okkinga Communicatie versterkt leiderschapsteam
Brandmerck & Okkinga Communicatie versterking in de directie met de toetreding van Timo Weda. Hij is per 1 september gestart en brengt ruim twintig jaar ervaring in strategie, creatie en merkenbouw en gaat zich richten op de inhoudelijke kwaliteit van dienstverlening en strategische proposities.
Timo Weda was eerder eigenaar van WEDA Design & Advertising en vervulde commerciële marketingrollen bij Royal De Boer en Agrifirm Group. Hij staat bekend om sterke merken met een praktische inslag.
Nieuwe fase, vertrouwde gezichten
Met de komst van Timo krijgt de directie een nieuwe impuls. Algemeen directeur Robert Hoekstra blijft verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding, performance marketing en de strategische koers. Gerben Okkinga draagt zijn taken stapsgewijs over en blijft tot eind dit jaar operationeel betrokken. Vanaf januari 2026 blijft hij als adviseur verbonden aan het bureau, met een rol richting de directie als adviseur.
Robert Hoekstra, algemeen directeur: "De wereld van marketing en communicatie verandert sneller dan ooit. Automatisering, digitalisering en AI bieden enorme kansen, maar vragen ook om visie en kwaliteit. Met Timo halen we een versterking in huis die ons helpt om klanten nóg beter en creatiever te bedienen."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Annis Anakotta Creative Director VENGEAN
Happy Horizon kiest Ubbo Maagdenberg als topman
Nespresso benoemt Sonia Nastase als opvolger Kika Buhrmann
DDMA benoemt Annemarie Nijhoff tot bestuurslid
Cathelijn te Koppele start bij DVJ Insights
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert