
Bindinc. neemt Mark de Jonge aan als uitgever
Bindinc. versterkt met de komst van Mark de Jonge haar positie als uitgever van tv-gidsen in Nederland. Mark de Jonge heeft zijn sporen verdiend op het gebied van consumentenmarketing en strategie, onder andere bij creatief bureau JUMP! Retail en het marketingteam van Praxis. Mark wordt lid van het MT van Bindinc. en verantwoordelijk voor alle gedrukte televisiegidsen en magazines.
Gabrielle de Jong, CEO van Bindinc.: “In onze transitie van traditionele uitgever naar digitaal mediabedrijf is het belangrijk onze legacy te koesteren. Met de komst van Mark de Jonge versterken wij opnieuw onze printactiviteiten, nog steeds een belangrijk onderdeel van onze business. Met al zijn ervaring en focus op de consument is Mark de juiste persoon om in de doorlopende optimalisatieslag en schaalvergroting het belang van de lezer centraal te houden. Tevreden abonnees zijn tenslotte de eerste voorwaarde voor onze winstgevendheid op de lange termijn en het verder uitbouwen van onze leidende positie in Nederland.”
Mark de Jonge: “De uitgeverij van Bindinc. bevindt zich in een uitdagende markt. Het draait om de juiste balans tussen kwaliteit leveren aan onze lezers, intelligent produceren en commercieel interessant zijn voor adverteerders. We blijven met onze sterke, ervaren teams bouwen aan de beste en slimst gemaakte televisiegidsen van Nederland. Ik ben trots dat ik onderdeel mag zijn van dit bijzondere mediabedrijf waar lef en eigenaarschap voorop staan.”
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Miluska van ’t Lam: Vrouwen die verbinden krijgen erkenning
NDP: verruiming Ster ten koste private nieuwsmedia
National Geographic opent fototentoonstelling in Ouwehands
Inschrijving Mercurs 2025 magazine mediabranche van start
[Column] David de Jong: DPG Media heeft slim spel gespeeld
Gepubliceerd door: Daan Dekkers