Basic-Fit, Consumentenbond en Jean Bâton winnen NIMA Awards

Tijdens NIMA Marketing Day 2025 in DeFabrique in Utrecht zijn Basic-Fit, Consumentenbond en Jean Bâton uitgeroepen tot de beste marketingbedrijven van Nederland. De drie organisaties vielen op door hun integrale en organisatiebrede marketingstrategieën en lieten daarmee ruim honderd inzendingen achter zich. De prijzen werden toegekend in de categorieën Large, Medium en Small.

Basic-Fit wint met strategie gericht op gedragsverandering

In de categorie Large bleef Basic-Fit de genomineerden McDonald’s en Praxis voor. De jury prees de fitnessketen voor een visie die verder reikt dan fysieke gezondheid. Met een eigen A-model en een sterke focus op klantinzichten en digitale innovatie, zet Basic-Fit in op mentale en emotionele gezondheid. Marketing vormt bij deze organisatie niet slechts een ondersteunende functie, maar is leidend in strategie en positionering.

Consumentenbond bereikt doelgroepen zonder roots te verliezen

De Consumentenbond nam het in de categorie Medium op tegen BrandMR en EasyToys. De organisatie wist zichzelf opnieuw uit te vinden met een radicale herpositionering onder het motto eerlijk is eerlijk. Daarmee werd een jonger publiek aangesproken, zonder de bestaande achterban te verliezen. Dat resulteerde in ledenwinst in een krimpende markt. Volgens de jury toont de Consumentenbond aan dat marketing een sturende rol op directieniveau kan vervullen.

Jean Bâton laat zien dat klein én premium samengaan

In de categorie Small versloeg Jean Bâton medegenomineerde Natuurhuisje. Het merk wist de jury te overtuigen met een combinatie van humor, productkwaliteit en consistente merkbouw. Met een duidelijke premiumpropositie en opvallende communicatie laat Jean Bâton zien dat ook kleinere merken groot kunnen denken en impact maken. De jury roemde vooral de creativiteit en commerciële resultaten van het merk.

De winnaars zijn geselecteerd op basis van voordrachten door NIMA-leden, experts en vakgenoten. Een longlist van honderd inzendingen werd teruggebracht tot een shortlist per categorie. De uiteindelijke winnaars presenteerden hun case live aan de jury.

www.nima.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Mastercard zet OVPay in de spotlight tijdens Money20/20

13-06-2025 | 12:13:00
Tijdens Money20/20 in Amsterdam hebben Mastercard en de betrokken bureaus FCB Amsterdam, O2H Creative Solutions en Dentsu een campagne gelanceerd

Dutch PR Awards 2025 - Bjorn Rosner over Nederlandse Loterij

13-06-2025 | 11:03:00
Bjorn Rosner is woordvoerder bij Nederlandse Loterij. Hij is genomineerd voor PR Talent van het Jaar 2025

Countdown to Cannes - Emily Oostveen, Crip

13-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

CNX 2025 dag 1: AI innovaties en cultureel programma

13-06-2025 | 08:51:00
In dit verslag deelt David de Jong, journalist van Marketing Report, zijn indrukken van de eerste dag van het congres.

Marketing Report en New Business Radio live vanuit Cannes

13-06-2025 | 08:37:00
Van maandag 16 tot en met donderdag 19 juni worden dagelijkse uitzendingen verzorgd vanuit de Franse badplaats.

Gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.