ALLsportsradio met speciale middagshow vanaf ABN AMRO Open

Sportzender ALLsportsradio maakt van zondag 2 tot en met zondag 9 februari een dagelijkse middagshow vanaf het ABN AMRO Open tennistoernooi in Rotterdam. De uitzendingen staan geheel in het teken van dit grootste indoor tennistoernooi van Europa.


Elke dag is Robert Denneman tussen 17:00 tot 18:00 uur te horen met speciale afleveringen van ALLsportsradio LIVE!, met interviews, studiogasten en reportages vanuit Ahoy.
Regelmatig schuiven ook toernooidirecteuren Richard Krajicek en Esther Vergeer aan in de studio met de laatste updates van het toernooi.
Toernooidirecteur Richard Krajicek: “Het is mooi dat ALLsportsradio opnieuw aanwezig is op het ABN AMRO Open. Voor de bezoekers van het toernooi is het mooi om te zien hoe radio gemaakt wordt en om mee te genieten van de gesprekken over sport. Voor de fans thuis biedt het unieke verhalen over het toernooi met veel bijzondere gasten. Ik kijk ernaar uit om regelmatig aan te schuiven.”

ABN AMRO Open

Het ABN AMRO Open beleeft tussen 1 en 9 februari haar 52ste editie. Al meer dan een halve eeuw verwelkomt ABN AMRO de internationale tennistop tijdens het grootste indoor tennistoernooi van Europa. 

John Olivieira: WK 2026, weglopen is geen makkelijke optie

21-01-2026 | 12:06:00
Het WK betekent veel voor miljoenen mensen. FIFA heeft misschien de commerciële en organisatorische rechten, maar emotioneel is dit toernooi van ons allemaal.

Ajax en ABN AMRO zetten in op zelfvertrouwen en sport

13-01-2026 | 10:23:00
Ajax Vrouwen en ABN AMRO hebben binnen hun partnership Find Your Inner Power gelanceerd. Het initiatief richt zich op jonge vrouwen.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Videomaker bij Sportnieuws.nl

13-01-2026 | 08:50:00
DPG Media is per direct op zoek naar Videomaker bij Sportnieuws.nl - Amsterdam

Talpa Network haalt GLORY-kickboksen exclusief naar KIJK

07-01-2026 | 13:45:00
Talpa Network en GLORY zijn een exclusieve samenwerking aangegaan. Talpa Network heeft de rechten verworven voor alle GLORY-livestreams in 2026

StudioM eert bekerhelden in Eurojackpot KNVB Beker-campagne

17-12-2025 | 12:53:00
De contentserie markeert dat het bekertoernooi voortaan de naam Eurojackpot KNVB Beker draagt en richt zich op de spelers die het toernooi kleur geven.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Marketing Specialist

21-01-2026 | 17:08:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Marketing Specialist - Fulltime

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Accountmanager Mediabureaus

21-01-2026 | 14:27:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Accountmanager Mediabureaus - Fulltime

IMA opent Benelux-organisatie vanuit Amsterdam

21-01-2026 | 14:04:00
Het internationale creatieve bureau IMA heeft IMA Benelux gelanceerd. Met deze stap richt het bureau een specifieke organisatie in om groei in de Benelux te ondersteunen

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Account Manager (Sr/Mr)

21-01-2026 | 13:52:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Account Manager (Sr/Mr) - 32 uur 

Tom Dijk: Consistente merkuitrol vraagt om regie door RGN

21-01-2026 | 09:35:44
Bij Marketing Report op New Business Radio vertelt hij hoe RGN is uitgegroeid tot een implementatiepartner die alle merkdragers overziet
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.