All Response Media begeleidt rebranding You Jump

In het eerste kwartaal van 2025 gaan alle indoor trampolineparken van Jumpsquare en Jump XL verder onder dezelfde merknaam: Trampolinepark You Jump. Dit zal één vrijetijdsmerk van Europese omvang creëren met bijna 60 locaties. You Jump heeft voor haar rebranding campagne All Response Media aangesteld als mediabureau voor planning, inkoop en optimalisatie van offline media. Het bureau zal aan de hand van haar ARMalytics tool sturing geven aan de performance van de campagne. De campagne zal per 12 februari te zien zijn op de zenders van AdAlliance, Talpa en Bionic en te horen op Radio 538 en Sky. Vanaf april wordt de rebranding van de Belgische en Duitse locaties in media ondersteund. NOBEARS is verantwoordelijk voor de online inzet. Creatie en productie is in handen van Mensch creative agency.

Afgelopen zomer werd Jumpsquare Group, het moederbedrijf achter de Jumpsquare en Jump XL-merken, overgenomen door de Franse sectorpartner You Jump. De rebranding naar Trampoline Park You Jump markeert het einde van de oorspronkelijk twee Nederlandse merken Jump XL (gestart in 2014) en Jumpsquare (gestart in 2015) na ruim 10 jaar.

Op korte termijn worden alle 21 Nederlandse locaties voorzien van nieuwe outdoor en indoor signage. De Belgische en Duitse locaties volgen kort daarna. Tevens is een platform ontwikkeld met trampolinepark waarop alle locaties worden aangeboden.

www.allresponsemedia.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

All Response Media verzorgt campagne Proefdiervrij

19-06-2025 | 15:13:54
Vanaf juli 2025 is All Response Media verantwoordelijk voor de landelijke media-inzet van de campagne Het Rad van Dierenleed van Proefdiervrij.

Liliane Fonds start DRTV-campagne met All Response Media

11-06-2025 | 14:12:00
De campagne vraagt aandacht voor de situatie van kinderen met een handicap in de armste delen van de wereld

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Specialist

17-04-2025 | 10:46:00
All Response Media is directly looking for Digital Specialist - Amsterdam

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Manager

17-04-2025 | 10:34:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Manager - Amsterdam

GRP boeit mij niet, CPM dan weer wel

24-03-2025 | 16:21:00
Marketing Report is op bezoek bij All Response Media in de Houthavens in Amsterdam. We spreken met Managing Director Gerrit Nagel
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Display, Video & Audio (DVA) Consultant

08-10-2025 | 09:03:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Display, Video & Audio (DVA) Consultant

[Vacatures] Abovo Maxlead zoekt een Senior Display, Video & Audio (DVA) Consultant

08-10-2025 | 08:49:00
Abovo Maxlead is per direct op zoek naar een Senior Display, Video & Audio (DVA) Consultant 

Herkenbaarheid, humor en oplossingen staan centraal in automotive-campagne Marktplaats

07-10-2025 | 20:47:00
Happiness Amsterdam ontwikkelde voor Marktplaats een tweede campagne voor automotive. We spreken Nancy van Hees, Senior Communications Manager Mobility bij Marktplaats en Joey Boeters, Creative Partner en mede-oprichter van Happiness Amsterdam

Europese steden decor voor OOH-campagne Lynk & Co 08

07-10-2025 | 16:39:48
Met de 08 wil Lynk & Co het segment van plug-in hybrides verder ontwikkelen

Alfred lanceert campagne met dames van Van Dobben

07-10-2025 | 11:28:00
Alfred en OnSocial hebben een merkcampagne ontwikkeld voor croquetmerk Van Dobben, waarin de dames uit de iconische Amsterdamse Eetsalon centraal staan
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.