Aline van Keulen directeur Marketing & Communicatie bij Alliander

Op 1 september 2024 is Aline van Keulen gestart als directeur Marketing & Communicatie bij Alliander. Ze wordt verantwoordelijk voor de doorvertaling van de strategie van Alliander naar effectieve en efficiënte marketing en communicatie.

Maarten Otto, CEO Alliander: "We gebruiken in Nederland steeds meer energie. De vraag naar elektriciteit neemt toe en er wordt steeds meer elektriciteit duurzaam opgewekt. Daardoor wordt op steeds meer plaatsen de maximale capaciteit van het elektriciteitsnet bereikt. We breiden daarom het elektriciteitsnet uit en verzwaren het waar nodig. Tegelijk is het belangrijk dat we met elkaar er alles aan doen om de energienetten maximaal te benutten, dat we kijken naar alternatieve warmteoplossingen als groen gas en waterstof en dat we ons energiegebruik optimaal flexibiliseren. Dit vraagt van Alliander dat we meer dan ooit onze klanten meenemen in de mogelijkheden hiervoor en helpen met wat wel of niet kan. Goede communicatie met onze klanten is daarbij cruciaal. Daarom ben ik blij dat Aline ons komt versterken. Met haar frisse blik, ondernemingszin, klantgerichte instelling en ruime kennis en ervaring zal zij samen met haar team de marketing en communicatie van Alliander naar een hoger niveau brengen. "

Aline van Keulen vervulde de afgelopen twintig jaar diverse leidinggevende rollen in marketing en communicatie bij KPN. In zowel de consumenten- als zakelijke markt, en op corporate niveau. Ook leverde zij onder andere als bestuurslid van de Stichting Adverteerdersjury Nederland jarenlang een bijdrage aan het marketingcommunicatie vakgebied en is zij lid van SER Topvrouwen.

Aline van Keulen: "Energie is onmisbaar in ons dagelijks leven. Onze samenleving draait erop. Dat zegt veel over de betekenis van Alliander voor Nederland en het belang van klantgerichtheid. Duurzame energie moet voor iedereen bereikbaar, betrouwbaar en betaalbaar zijn en blijven. Ik heb heel veel zin om samen met collega’s, klanten en partners te gaan voor een duurzame toekomst voor ons allemaal."

www.alliander.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Els Dijkhuizen Transfer van het Jaar 2025

30-12-2025 | 11:02:00
De traditie wil dat wij in de laatste week van het jaar de Transfer van het Jaar bekend maken

SteamTalmark, Radancy en Kaliber winnen aanbesteding NS arbeidsmarktcommunicatie

30-12-2025 | 07:30:00
SteamTalmark, Radancy en Kaliber Interactive hebben een aanbesteding gewonnen van de Nederlandse Spoorwegen (NS) op het gebied van arbeidsmarktcommunicatie, concept & creatie

Jet de Ranitz eerder aangetreden als NPO Bestuursvoorzitter

29-12-2025 | 11:44:00
Jet de Ranitz blijkt op 17 december 2025 te zijn gestart als voorzitter van de Raad van Bestuur van de NPO

De voordelen van het uitbesteden van een MTO

24-12-2025 | 10:15:00
Maar hoe weet je eigenlijk of jouw medewerkers ook écht tevreden zijn? Daarvoor is een medewerkerstevredenheidsonderzoek (MTO) ideaal

Daniëlle Boskemper versterkt klantorganisatie van Persuade

24-12-2025 | 10:03:00
Persuade breidt het team uit met Daniëlle Boskemper. Zij treedt in dienst als Client Services Director en Head of Account.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.