AKQA Amsterdam wint twee extra Gouden Lions

De campagne Pink Chip van DeGiro en UN Women die door AKQA Amsterdam ontwikkeld is, heeft twee extra Gouden Lions gewonnen in de categorie Sustainable Development Goals (subcategorie Reduced inequalities) en Lion for Change (Glass).

Daarmee is deze campagne vanuit Nederlands perspectief de absolute winnaar van de Cannes Lions, aangezien deze campagne drie Gouden Lions heeft binnengesleept. Donderdag 20 juni kreeg de campagne de Gouden Lion in de categorie Creative Strategy in de subcategorie Data & Analytics.

Grace O'Brien, Creative Director van AKQA Amsterdam: "Het is een eer om de Gouden Lion voor Glass 7 Sustainable Development Goals te ontvangen en om ook erkend te worden deze week in de categorie Direct, Innovation and Creative Strategy. Het herbevestigt ons geloof dat een idee zowel purpose-gedreven en data gedreven kan zijn, alsmede meetbare impact kan hebben. Het is een fantastische week voor Nederland in Cannes en we zijn blij om dit op het podium te delen met zoveel Nederlands getalenteerde creatieven."

Marketing Report Radio sprak eerder in Cannes met Evan Dunn van AKQA Amsterdam:

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Countdown to Cannes - Esther van Vliet, Dentsu Creative

07-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

Eerste sprekers WhitePaper Sessions Cannes 2025 bekend

06-06-2025 | 12:35:00
Eerste sprekers WhitePaper Sessions Cannes 2025 bekend. Op podium: Fiona Vanderbroeck (bol), Dave Frauenfelder (KPN), Marjan Straathof (DEPT)

Countdown to Cannes - Steffi Boom, Dentsu Creative

06-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

Countdown to Cannes - Vera Huizinga, Alfred

05-06-2025 | 09:00:00
In the countdown to Cannes Lions, MarketingReport will be introducing you to the RA*W Summercourse 2025 delegation

OranjeBitterBallenBorrel 2025

05-06-2025 | 08:10:00
Dutch Opening Dinner Cannes Lions 2025
 

Gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.