
[Airborne] Marvin meets Marvin
Met de snelle opkomst van AI krijgen we steeds meer handige tools tot onze beschikking. Eén daarvan is het klonen van bestaande stemmen, waarmee je een synthetische stem kunt creëren die je door text-to-speech alles kunt laten zeggen wat je wil.
Dat prikkelde natuurlijk de nieuwsgierigheid: Creative Director Marvin Jacobs deed een test en ging in gesprek met… ja, zichzelf. I
Lees ook:
Jeroen de Bakker strategisch adviseur Ainigma
Jeroen de Bakker is per 1 jul 2025 aangesteld als strategisch adviseur bij Ainigma. Ainigma is een bouquet consultancybedrijf die door Arne Mosselman is opgericht
Airborne lanceert podcast over werkcultuur
Airborne heeft het podcastformat Het Betere Werk gelanceerd, waarin inclusie op de werkvloer centraal staat.
Airborne ontwikkelt podcast voor Fabrique des Lumières
Om de beleving te verdiepen, heeft Airborne een podcast gemaakt die een korte introductie geeft op de tentoonstelling.
[Column] Marvin Jacobs: De 7 belangrijkste podcast- en audiotrends voor 2025
In dit artikel deelt Marvin Jacobs de zeven belangrijkste trends die de podcast- en audiomarkt in 2025 zullen beïnvloeden.
Airborne en ASN Bank komen met podcastserie Het Groene Antwoord over alledaagse duurzame dilemma’s
Met de podcast speelt ASN Bank in op de groeiende behoefte van Nederlanders om duurzamer te leven
Gepubliceerd door: Saskia van Weert