AI helpt winnaars Kantar Awards consument beter te raken

AI heeft ook in de reclamewereld een grote verandering teweeggebracht. Marketeers die deze ontwikkeling omarmen, weten consumenten juist beter te raken met persoonlijke en herkenbare campagnes.

Succesvolle merken onderscheiden zich door in te spelen op gedeelde ervaringen, de aandacht te trekken en mee te liften op grote evenementen zoals de Superbowl. Kantar brengt jaarlijks in kaart welke campagnes daarin het meest effectief zijn, op basis van hun Link+ onderzoeken.

De winnaars van dit jaar komen uit 18 landen en vertegenwoordigen 28 klanten, 37 merken en 26 categorieën. Elke categorie kent een top 10. Deliveroo wint in de categorie tv met de commercial Now Just Got Even Better – Octoman, ontwikkeld door Pablo London. De volledige lijst met winnaars is te bekijken via deze link.

Verbinding en creativiteit centraal

Kantar benoemt opnieuw thema’s die bijdragen aan succesvolle campagnes. Dit jaar zijn dat onder meer Vebinding met de consument (Relatable Realities) en Onderscheidende creativiteit (Bizarrely Bold).

Dit is een samenvatting, het hele artikel lees je hier

www.screenforce.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Michel van der Voort: Explosieve groei streaming redt tv niet

03-03-2026 | 21:29:00
Michel van der Voort is algemeen directeur van brancheorganisatie Screenforce en presenteerde gisteren in Beeld en Geluid het tv Jaarrapport 2025

Tv-reclamemarkt daalt naar €850 miljoen

03-03-2026 | 17:00:00
De tv-reclamemarkt is in 2025 uitgekomen op 850 miljoen euro, een daling van 5,1 procent ten opzichte van 2024

Screenforce- Ipsos: merkverlangen voorspelt groei challengers

24-02-2026 | 09:36:37
Uit onderzoek van Ipsos blijkt dat de omvang van het mediabudget neit doorslaggevend is, maar de mate waarin een merk mentaal sterk aanwezig is bij consumenten.

NMO Kijkonderzoek fase 2 (Video Totaal) start 6 april 2026

23-02-2026 | 07:00:00
De tweede fase van het NMO Kijkonderzoek die de naam Video Totaal heeft gekregen, start op 6 april 2026

Lokale uitgevers sluiten aan bij politiekereclame.nl

20-02-2026 | 11:19:00
Politiekereclame.nl is gereed voor de komende gemeenteraadsverkiezingen.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Allianz Direct zet influencerstunt in bij awardshow

09-03-2026 | 11:02:25
Binnen enkele minuten verschenen video’s en foto’s online, waarna het incident ook werd gedeeld via grotere kanalen zoals Dumpert.

Andy Mosmans: Sterke merken belanden niet in een race to the bottom

09-03-2026 | 10:29:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Ubbo Maagdenberg: Wij bouwen het platform van de toekomst

09-03-2026 | 10:18:00
In dit exclusieve interview met Marketing Report schetst de kersverse CEO waar het volgens hem schuurt in de bureauwereld.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Onsite Service Engineer

09-03-2026 | 08:19:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Onsite Service Engineer - Fulltime

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.