Adtech-markt wereldwijd naar 2,5 biljoen dollar in 2032
Toenemende digitalisering en vraag naar programmatic advertising drijven groei
De wereldwijde markt voor advertentietechnologie groeit de komende jaren sterk. Volgens onderzoek van Market Research Future zal de sector in 2032 goed zijn voor een wereldwijde omzet van 2,5 biljoen dollar - voor de goede orde, dat is 2500 miljard dollar.
Deze groei komt voort uit de toenemende digitalisering en de vraag naar geavanceerde advertentieoplossingen. Noord-Amerika is op dit moment de grootste markt, maar de regio Azië-Pacific laat het snelste groeitempo zien.
Vraag naar programmatic advertising blijft toenemen
Belangrijke spelers in de sector investeren volop in onderzoek en ontwikkeling om in te spelen op de veranderende behoeften van adverteerders en consumenten. Programmatic advertising zal naar verwachting een groter aandeel in de advertentie-uitgaven innemen, vanwege de efficiëntie en precisie bij het bereiken van doelgroepen.
Privacy en regelgeving blijven aandachtspunten
Hoewel de vooruitzichten positief zijn, waarschuwt het rapport ook voor uitdagingen. Met name privacywetgeving en strengere regelgeving kunnen de groei van de markt afremmen. Bedrijven wordt geadviseerd om transparantie en naleving van regels prioriteit te geven om het vertrouwen van consumenten te behouden.
www.verifiedmarketresearch.com
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Ads&Data stopt met verkoop Snapchat en Paramount-aanbod per 2026
[Vacatures] Channel Factory zoekt een Client Solutions Manager
Demissionair BBB-minister Gouke Moes breidt lineaire Ster-reclame weer uit
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist
Gepersonaliseerde reclame schuurt bij jongeren
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Corendon: na afscheid Cor en Don, Fitzroy creatief bureau
Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025
Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne
Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy
Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen