ACE PR ontwikkelt campagne voor ANWB Kinderfietsenplan

In samenwerking met ANWB heeft ACE PR een campagne ontwikkeld die aandacht vraagt voor het ANWB Kinderfietsenplan. Met dit initiatief zamelt de organisatie gebruikte fietsen in, knapt deze op en geeft ze aan kinderen die zelf geen fiets hebben. De campagne benadrukt dat een fiets niet alleen praktisch is, maar ook vrijheid, plezier en zelfstandigheid biedt.

Centraal staat het verhaal van Noah, die dankzij een gedoneerde fiets zelfstandig naar school en voetbal kan. De campagne wordt via landelijke en sociale media onder de aandacht gebracht.

Fiets maakt verschil voor kinderen

In tegenstelling tot eerdere campagnes, waarin de nadruk lag op de praktische oproep om fietsen te doneren, richt de campagne zich nu op de betekenis van een fiets in het leven van een kind.

Lisa van Eck, strateeg bij ACE PR: “We hebben de verschuiving gemaakt van een praktische oproep naar een campagne die laat voelen wat een fiets écht betekent voor een kind: meedoen, erbij horen, vrijheid. Ongeveer een derde van de huishoudens heeft thuis een ongebruikte fiets staan. Als je de blijdschap van Noah ziet, wil je die toch meteen inleveren bij het ANWB Kinderfietsenplan?”

Campagne landelijk zichtbaar

Nynke Bakker, Impact & Projectmanager bij ANWB: “Met deze campagne willen we mensen raken en laten voelen dat een fiets zoveel meer is dan alleen vervoer. Het vergroot écht de wereld van een kind. In de tien jaar dat het ANWB Kinderfietsenplan bestaat, hebben we ruim 70.000 fietsen ingezameld. Een mooie mijlpaal, maar er zit nog steeds in elke klas minimaal één iemand zoals Noah. We hopen dat mensen zich realiseren dat die ene ongebruikte fiets een groot verschil kan maken en een kind vooruit helpt.”

ACE PR was verantwoordelijk voor de strategie en productie van de campagne, die wordt uitgerold via landelijke media, social media, de eigen kanalen van ANWB en PR-activiteiten.

www.ace.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Schiphol introduceert nieuwe merkidentiteit: Today is the day

10-10-2025 | 15:37:02
Schiphol introduceert nieuwe merkidentiteit: Today is the day. Betrokken bureaus zijn Eastwood Brand Consultancy, Thonik en ACE

Nick Toet ontwikkelt Nick’s Noedels voor La Place

09-10-2025 | 10:32:00
La Place en Nick Toet sloegen de handen ineen om een gerecht te ontwikkelen dat niet alleen vers en gezond is, maar écht in de smaak valt bij kinderen

ACE en CZ benadrukken zorginstinct in positionering

08-10-2025 | 09:04:03
De koers is gebaseerd op het uitgangspunt Alle mensen zorgen en brengt het merk dichter bij de mens.

[Vacatures] ACE zoekt een Senior Creative

06-10-2025 | 08:36:00
ACE Social is per direct op zoek naar Senior Creative - Fulltime · Amsterdam

ESN kiest ACE PR voor lancering in Nederland

25-09-2025 | 15:55:47
De samenwerking richt zich op het vergroten van de naamsbekendheid en het claimen van een duidelijke positie in de concurrerende sportvoedingsmarkt.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dawn maakt merkcampagne voor Exact

14-10-2025 | 10:10:00
In de uitrol positioneert Exact zijn bedrijfssoftware als rustpunt in de hectiek van alledaags werk.

Fitzroy en Draft Digital bouwen aan merk Overstappen.nl

13-10-2025 | 12:00:00
Met een always-on tv-campagne via STER, gericht op een breed publiek van dertig tot zestig jaar, wil Overstappen.nl gestaag bereik en herkenning opbouwen.

TomTom kiest STROOM voor lancering dashboardassistent Tom

13-10-2025 | 11:42:03
Met deze fysieke rij-assistent wil TomTom automobilisten helpen met meer focus en veiligheid de weg op te gaan.

Zilveren Kruis en KNVB starten campagne mentale gezondheid

13-10-2025 | 08:44:00
De campagne richt zich op het bespreekbaar maken van mentale druk onder jongeren op en rond het voetbalveld.

Bob Koigi: Addressable tv: de onbenutte goudmijn voor marketeers

10-10-2025 | 16:07:00
Een aanzienlijke strategische kloof kost adverteerders miljoenen aan potentiële omzet en bereik. Nieuw onderzoek van DISH Media, ontwikkeld in samenwerking met Janus Strategy & Insights, onthult dat marketeers door het onderbenutten van addressable TV systematisch 31,6 miljoen Amerikaanse volwassenen over het hoofd zien, een segment dat alleen effectief via dit kanaal bereikt kan worden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.