Acast en Azerion gaan een strategische samenwerking aan

Acast heeft een strategische overeenkomst bereikt met Azerion om zijn aanwezigheid in Spanje, België, Nederland, Italië en Griekenland te vergroten. Volgens deze overeenkomst zal Azerion samenwerken met bureaus en merken om hen te helpen bij het plannen en uitvoeren van hun audio campagnes op het podcast netwerk van Acast. Azerion zal zowel de directe als programmatic verkoop op lokaal niveau beheren.

Deze strategische overeenkomst zal de groei van Acast stimuleren in regio’s waar het momenteel niet aanwezig is of zich in de beginfase bevindt, maar toch de aandacht heeft getrokken van een breed scala aan content creators en adverteerders. Door de samenwerking met Azerion zal Acast profiteren van de lokale expertise van Azerion & zal het expertise van Acast op het gebied van podcast hosting en monetizing gecombineerd worden met het ervaren salesteam en de lokale marktkennis van Azerion.

Megan Davies, Managing Director International van Acast: "Terwijl we belangrijke prestaties behalen, zoals het bereiken van 6 miljoen luisteraars per maand in Spanje, en een gestage groei elders doorgaat, benadrukt de toenemende vraag van contentmakers en adverteerders het belang van strategische partnerschappen die voorzien in gelokaliseerde expertise.  De ervaring van Azerion positioneert hen als de ideale partner om ons bereik en het potentieel voor het monetizen van podcasts te vergroten."

Hannane Harrabi, Senior Director Enterprise bij Azerion: "We zijn enthousiast over onze samenwerking met Acast, een vooraanstaande speler in de podcastindustrie. Deze partnerschap sluit naadloos aan bij ons streven om wereldwijd diverse en hoogwaardige podcasting te bieden. Samen zullen we een revolutie teweegbrengen in de manier waarop het publiek met podcasts in contact komt en hoe publishers inkomsten genereren uit audio."

www.azerion.com

www.acast.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacancy] Azerion has a position for Marketing Manager

16-03-2026 | 07:36:00
Azerion is looking for Marketing Manager - Schiphol-Rijk, Noord-Holland (Hybrid)

BIEN.Media en Azerion bundelen krachten in audio

12-03-2026 | 15:29:58
Met de samenwerking willen ze de podcastmarkt verder professionaliseren en adverteerders beter toegang geven tot kwalitatieve podcastinventaris.

[Vacancy] Azerion has a position for Account Manager - Publishing team Gamedistribution

13-02-2026 | 07:46:00
Azerion is looking for Account Manager - Publishing team Gamedistribution 

Willem-Albert Bol en Maarten van Maaren (Azerion): Digitale media vragen om scherpte en specialisatie

02-02-2026 | 10:30:23
Willem-Albert Bol is sinds september 2025 Country Director van Azerion in Nederland; Maarten van Maaren is er sinds 1 februari 2026 Commercial Director

Maarten van Maaren Commercial Director Azerion Nederland

29-01-2026 | 11:12:57
In deze rol is hij verantwoordelijk voor de commerciële strategie, klantontwikkeling en de verdere groei van de advertentieactiviteiten op de Nederlandse markt.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.

Bakers & Bananas kiest Buutvrij als creatieve partner

30-03-2026 | 15:20:00
De samenwerking start met de introductie van Bananenbar Bread, een bananenbrood gemaakt van overgebleven bananen uit de Bananenbar in Amsterdam.

NOISE introduceert Bhave Social voor gedragsstrategie

30-03-2026 | 14:09:00
NOISE introduceert Bhave Social, een aanpak waarin gedragsstrategie wordt toegepast op social content. De propositie richt zich op het realiseren van gedragsverandering via social media.

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Graphic Designer

30-03-2026 | 11:28:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Graphic Designer  - 24 - 32 uur 

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Director

30-03-2026 | 10:17:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Director - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.