Abovo Maxlead krijgt versterking met zeven professionals

Abovo Maxlead is de afgelopen periode gegroeid met zeven professionals in Hoorn en Oegstgeest.

Jorrit de Jong is in juni 2023 gestart als Trading & Procurement Manager en sluit aan in het Buying team van Abovo Media. Hij was hiervoor Contracting Director bij Magna/IPG Mediabrands. Eerder in zijn carrière werkte hij bij OMD en Media Audits/Accenture.

Dennis van Rooden wordt deze maand Performance Marketeer bij Maxlead. Hij komt van BALR, waar hij Head of Digital was. Eerder in zijn carrière werkte hij in diverse online rollen bij onder andere O’Neill, DPA Professionals en Studio Online.

Martijn Post is in augustus 2023 aangesteld als SEA Consultant bij Abovo Media. Zijn jarenlange ervaring ligt vooral in de hotelbranche in diverse digitale functies bij onder andere Hoteliers.com, Sircle Collection, Hyatt Regency, Auxilium Promotie, Hot Networkz en het Conservatorium Hotel.

Nicky van der Zee versterkt het marketing team van Abovo Maxlead als Marketing Communicatie Specialist. Haar ervaring heeft zij opgedaan in diverse rollen bij Le Olive, Burker Watches en Cream PR.

Tom Clardeij is in september 2023 benoemd tot Social Media Consultant bij Abovo Media. Eerder werkte hij als consultant bij Netprofiler, was online strateeg bij Ad.Business en werkte hij als Paid Media Specialist bij iProspect/ Dentsu.

Rafael van Wonderen is in september 2023 Social Media Consultant geworden bij Maxlead. In zijn eerdere carrière werkte hij bij The Pool, The Talent Institute en PICNIC.

Leon Wielens is in april 2023 benoemd tot creatief van het content label AM Beyond*. Hij werkte eerder bij Boomerang (Publicis Groupe) en bij zijn eigen bureau Stolen Goods.

Willem-Albert Bol, CEO Abovo Maxlead: "Onze teams staan nooit stil. Enerzijds leunen we op onze bestaande groep, maar anderzijds is een frisse wind van externen ook goed. Die mix moet je in de gaten houden. We zijn trots om deze groep professionals te verwelkomen. Jorrit neemt jarenlange relevante ervaring mee op buying, iets wat wij altijd goed kunnen gebruiken. Dennis heeft lang aan de klantzijde gewerkt, wat erg prettig is in zijn adviesrol bij ons. Nicky geeft ons marketing team weer extra kracht. Leon is de perfecte aanvulling voor onze creatieve & content ambities. Martijn, Tom en Rafael zijn alle drie stevige online consultants, die bij ons nog verder willen doorgroeien in hun vak."

www.abovomedia.nl

www.maxlead.com

www.abovomaxlead.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Thomas Hopman: Spotta transformeert brievenbusreclame

25-11-2025 | 15:18:00
Thomas Hopman, CCO van Spotta, spreekt met Bas Vlugt over de transformatie van brievenbusreclame, de digitalisering van consumentenvoorkeuren

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert

Frank Goren: The Invaders helpt merken in gamingcultuur

24-11-2025 | 14:00:26
In Marketing Report TV gaat Frank Goren, Strategy Officer bij The Invaders, in gesprek met Bas Vlugt over de ontwikkeling van gaming als marketingdomein.

Rein Vogel en Sander Bakker: Klanten voelen onze energie

24-11-2025 | 11:43:27
Ze vertelden over de structuur van het bureau, de kracht van hun commerciële samenwerking, de manier waarop ze pitches aanpakken en de recente groei
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert

Hotel L’Amour ontwikkelt derde hoofdstuk in ANWB-serie

25-11-2025 | 10:10:00
Het is het derde hoofdstuk in de serie ANWB helpt Nederland op weg, waarin de organisatie laat zien dat ondersteuning verder gaat dan pech onderweg.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.