Saskia Wagenmakers Managing Director Reprise Digital bij Mediabrands

Mediabrands heeft Saskia Wagenmakers per 1 oktober 2022 aangesteld als Managing Director van Reprise Digital, het digitale marketing en performance label van Mediabrands.

Reprise Digital werkt voor eigen klanten en voor klanten van de media en consultancy labels van Mediabrands; Initiative en UM. Daarnaast is Nederland, met kantoren in Amsterdam en Groningen, de e-commerce hub voor Europa.

Saskia Wagenmakers was hiervoor onder andere werkzaam als managing director bij iProspect/Dentsu en als CCO bij Candid, daarnaast is ze Board Member bij VIA. Zij volgt Stijn Fien op, die Performance Lead binnen Mediabrands wordt op een groot internationaal sportmerk.

Digital Growth versterken

Julius Minnaar, CEO Mediabrands Benelux: “Saskia is een vakvrouw, ze heeft een schat aan kennis en ervaring en ze is de juiste persoon om Reprise als Partner in Digital Growth verder te versterken. Ik kijk enorm uit naar onze hernieuwde samenwerking”.

Saskia Wagenmakers: “Heerlijk om weer een digitale club te mogen leiden! Daar zit toch echt mijn passie: onze klanten helpen bij hun digitale groei en elke dag samenwerken met gepassioneerde collega’s, in een vakgebied en wereld die continu in verandering is. Voor mij belangrijk om onze mensen en klanten ook cross mediaal en internationaal te kunnen laten ontwikkelen. Mediabrands heeft daarvoor alles in huis.”

www.ipgmediabrands.com

www.reprisedigital.nl

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Diggy Dex en nabestaanden brengen herinneringslied uit voor Monuta

17-10-2025 | 11:30:46
Monuta lanceert dit jaar de vierde editie van de campagne November 2 Remember met een bijzonder initiatief: een nieuw lied van Diggy Dex

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager

17-10-2025 | 09:20:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Projectmanager - Amsterdam

Intertoys lanceert Speelboek 2025 op kinderinitiatief

16-10-2025 | 18:14:00
Het jaarlijkse Speelboek geldt al decennialang als het startsein van het speelgoedseizoen richting de feestdagen en het samenstellen van verlanglijstjes voor Sinterklaas en kerst.

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.

Media Reverse en Bruna tonen effect van AI in zomercampagne

16-10-2025 | 16:37:23
Bruna, Media Reverse en Talpa bewijzen dat AI-campagnes effectief en geloofwaardig kunnen zijn
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.