Havas Media lanceert Hyundai IONIQ 6 met 3D-displaying en augmented reality

De launch-campagne van de Hyundai IONIQ 6 maakt gebruik van bewegend 3D-beeld op schermen in Amsterdam (Leidseplein) en Rotterdam (Binnenwegplein) met daarnaast augmented reality (AR) banners voor mobile, in een interactieve 360 graden campagne 

Maron Busnel, Head of Marketing bij Hyundai: “Bij Hyundai innoveren we continu onze auto’s en elektrische mobiliteit. De IONIQ 6 is daar een prachtig voorbeeld van. Om nu midden in Amsterdam en Rotterdam je advertentie zo groot en in 3D te zien, dat is letterlijk iets om even bij stil te staan. We zijn ontzettend trots op het eindresultaat van deze samenwerking met onze vertrouwde partners iO en Havas Media.”  

Robert Salsbach, Strategy Director bij Havas Media: “Hyundai staat voor Progress for Humanity en de super energie-efficiënte IONIQ 6 bewijst dat. Wij als bureau konden niet achterblijven en hebben een campagne ontwikkeld die de beleving van IONIQ 6 dicht bij je brengt met opvallende 3D-schermen, tot in de woonkamer waarmee je met AR de auto 360 graden rond kunt bekijken.”   

De volledige campagne bestaat uit 3D Out of Home displaying, smartphone AR, naast interactieve benadering van televisie, digital online en radio.

www.havasmediagroup.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bibliotheken starten campagne Heel Nederland Leest

31-10-2025 | 09:05:12
Bezoekers ontvangen gratis Onder de paramariboom van Johan Fretz om deze maand samen te lezen en het gesprek aan te gaan.

[Vacatures] Giesbers Retail zoekt een Campagnemanager

31-10-2025 | 08:13:00
Giesbers Retail is per direct op zoek naar Campagnemanager - Arnhem •HBO •32/40 uur

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.

Happy Horizon wint pitch van Tricorp Workwear

30-10-2025 | 15:38:12
De samenwerking is gericht op het realiseren van de internationale groeidoelstellingen van het merk.

ReumaNederland kiest Media Reverse voor mediaplanning

30-10-2025 | 14:58:20
De samenwerking is gericht op het vergroten van de merkbekendheid en het activeren van doelgroepen via relevante mediakanalen.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.