TBWA Australia aan de slag met merkstrategie ahm

Zorgverzekeraar ahm heeft TBWA Australia geselecteerd als creatief partner na een pitchtraject. TBWA gaat geïntegreerde creatie, digitale en sociale communicatie leveren die voortbouwt op de challengerspositie van ahm in de verzekeringsmarkt.

De keuze viel op TBWA vanwege een data-gedreven strategie, een geïntegreerd aanbod over creatie, social en pr, en het vermogen om een Gen Z-invalshoek te brengen die aansluit op de doelgroep van ahm.

Volgende fase voor merk en groei

Samantha McLeod, head of marketing bij ahm: "We zijn blij met de komst van TBWA. Ze brengen scherp denken, strategische diepte en een challengermentaliteit die naadloos past bij onze ambities. Deze stap markeert een volgende fase in ahm’s merk- en communicatiestrategie. TBWA helpt het volgende hoofdstuk vorm te geven met creativiteit en strategie. Ik wil ook Droga5 bedanken voor hun samenwerking en inzet in de afgelopen 5 jaar."

McLeod stapte eerder dit jaar over naar ahm na senior marketingrollen bij McDonald’s en Coles.

Creatieve samenwerking op ambitie

Kiefer Casamore, executive general manager, TBWA Melbourne en Eleven: "Weinig merken in Australië hebben zo’n uitgesproken toon en houding als ahm, zeker binnen de verzekeringscategorie. De ambitie van het ahm-team om groei te realiseren via creatieve kwaliteit maakt deze samenwerking een sterk vertrekpunt. We kijken ernaar uit om te beginnen."

De aanstelling onderstreept dat ahm blijft investeren in merkbouw en geïntegreerde communicatie om doelgroepen via digitale en sociale platforms te betrekken.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.