Talpa Entertainment Holding wijzigt naam en logo in Talpa

Het productiebedrijf Talpa Entertainment Holding en de verscheidene daarbij horende onderdelen waaronder Talpa Entertainment Productions, hebben de overkoepelende naam Talpa aangenomen. Het productiebedrijf blijft – ook als de overname van Talpa Network door RTL Group doorgaat – volledig onderdeel van Talpa Holding (het holdingbedrijf van John de Mol).

Onder het bedrijf dat voortaan simpelweg Talpa heet, vallen de onderdelen Concepts (inclusief Format Lab), Formats, The Engine Room, Branded Content en Productions. De formele bv-namen blijven vooralsnog dezelfde.

Talpa produceeert thans vooral voor de zenders van Talpa Network, maar produceert ook voor derden waaronder RTL Nederland. Als de overname van Talpa Network door RTL Group doorgaat, wordt er een afname-overeenkomst van kracht waarbij Talpa via een afnamegarantie voor de zenders van RTL Nederland (inclusief de Talpa Network-zenders) zal (blijven) produceren. Deze afspraak geldt voor minstens drie jaar.

Maarten Meijs is sinds januari 2022 CEO van Talpa. Als gevolg van de naamswijziging heeft het bedrijf een ander logo gekregen. Als slogans gebruikt het bedrijf Unleash the power of content en We create.

www.talpa.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Waarom 2026 het keerpunt voor reclame markeert

16-01-2026 | 11:20:00
De wereldwijde advertentie-industrie staat op het punt om in 2026 voor het eerst de grens van 1 biljoen dollar te overschrijden

Joe Public en SIRE maken statement van saamhorigheid

16-01-2026 | 10:24:58
Onder de naam #DASLIEF van de buurt zetten Joe Public en SIRE een negatieve ervaring om in een zichtbaar en positief statement.

Jelmer Schoolderman: Voor iedereen een passende vakantie

16-01-2026 | 08:41:00
Marketing Report houdt een serie interviews met Brand Managers van aansprekende, bekende merken.

[Vacatures] PINK zoekt een Junior Brand & Media Consultant

16-01-2026 | 07:50:00
PINK is per direct op zoek naar Junior Brand & Media Consultant - Groningen  •   32 - 40   uur 

[Vacatures] PINK zoekt een Junior Social Advertising Consultant

16-01-2026 | 07:38:00
PINK is per direct op zoek naar Junior Social Advertising Consultant - Groningen  •   32  -  40   uur 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.