ITV Studios Netherlands benoemt Jacqueline Hekkers tot Head of Communications & Pr

Per 1 februari 2023 heeft ITV Studios Netherlands Jacqueline Hekkers benoemd tot Head of Communications & pr. In deze functie is zij voortaan verantwoordelijk voor alle interne en externe communicatie van ITV Studios Netherlands. Van september 2021 tot januari 2023 werkte Jacqueline Hekkers als Manager Communicatie bij ViVa! Zorggroep. Daarvoor werkte ze in soortgelijke managementfuncties bij onder meer Talpa Network, (toenmalige) Telegraaf Media Groep, Hill&Knowlton en RTL Nederland.

Jacqueline Hekkers wordt bij ITV Studios Netherlands lid van het senior Management Team.

Felize Aarts, die sinds september 2021 pr & communicatie manager was, heeft het bedrijf verlaten en zal per 1 juni 2023 Junior Brand Manager worden bij Bickery Food Group. Dit is een familiebedrijf (van oprichter Rembrandt G. Bikkers) met meer dan 40 jaar expertise in fast moving consumer Foods (FMCG). Het bedrijf dat gespecialiseerd is in de verkoop, marketing, distributie, food concepting, opslag en transport van voedsel, telt 80 medewerkers en beschikt over een eigen distributiecentrum en transportorganisatie. Merken als Tabasco, Jack Daniel’s, Fonzies, Cadburry, Amica, Baileys en Bonne Maman vallen onder Bickery Food Group.

Karin de Groot, Managing Director van ITV Studios Netherlands: “ITV Studios Netherlands is een van de grootste productiehuizen van Nederland en ontwikkelt zich in hoog tempo verder. Het beroep op de communicatiefunctie wordt daardoor steeds groter in onze organisatie, vandaar dat we besloten hebben die te versterken. We zijn heel bij met de komst van Jacqueline en de brede ervaring die zij meebrengt naar het communicatieteam."

ITV Studios Netherlands was tot december 2019 bekend als Talpa Media en is sinds 30 april 2015 in handen van ITV plc.

www.itvstudios.nl

www.bickery.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.