17 juni 2025 | Ga zelf lekker veranderen!

Op dinsdag 17 juni organiseert Being Here, het business-to-employee-label van creatief bureau Being There, een gratis mini-seminar in samenwerking met Boom Chicago. Het programma richt zich op gedragsverandering binnen organisaties en is bedoeld voor HR-, communicatie- en veranderprofessionals.

Inzichten en humor over effectief intern communiceren

Het seminar, getiteld Ga zelf lekker veranderen!, vindt plaats bij Boom Chicago in Amsterdam en loopt van 15:00 tot 17:30. Op het programma staan bijdragen van Edward Stolze, strategy director bij Being Here, gedragswetenschapper Gert Slob en Boom Chicago-oprichter Pep Rosenfeld. Het doel is om professionals te inspireren met inzichten en concrete handvatten voor gedragsverandering op de werkvloer, met een combinatie van wetenschap, praktijkvoorbeelden en humor.

Gedragsverandering begint intern

Centrale vraag van het seminar: hoe maak je interne communicatie effectief, zodat deze leidt tot gedragsverandering? Edward Stolze: "Mensen intern meekrijgen is vaak lastiger dan consumenten overtuigen. Zeker in een tijd waarin AI en andere disruptieve krachten werk en gedrag structureel veranderen. De lat ligt hoog: je eigen mensen zijn vaak moeilijker te raken dan je externe doelgroep. Daarom moet interne communicatie creatiever, slimmer én persoonlijker zijn. Tijdens het seminar laten we zien hoe je interne communicatie inzet als activatie, met voorbeelden vol humor, verrassende media en psychologische inzichten. Zodat je niet alleen zendt, maar mensen echt in beweging brengt."

Toegang en registratie

Voor HR-, communicatie- en strategieprofessionals zijn er gratis kaarten beschikbaar. Lezers van Marketing Report kunnen maximaal twee gratis tickets reserveren via: www.boomchicago.nl.

www.there.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Dr. Oetker introduceert Club Suprema

14-03-2025 | 09:33:00
Het concept, ontwikkeld door Being There en GroupM-onderdelen EssenceMediacom en StudioM, speelt in op de behoefte aan me-time onder millennials en Gen Z.

Nick Maas creative director Being There

13-02-2025 | 11:35:00
Creatief bureau Being There verwelkomt Nick Maas als creative director.

Being There ontwikkelt campagne Unox Nieuwjaarsduik

09-12-2024 | 17:06:00
Dit creatieve concept zet de 171 Nieuwjaarsduiklocaties – waarvan 154 in Nederland – op een unieke manier in de schijnwerpers.

BeingThere lanceert campagne voor Dr. Oetker - Big Americans

10-06-2024 | 13:36:00
BeingThere lanceert de Big Americans campagne voor Dr. Oetker met als thema: Big Hunger, Big Americans.

Being There ontwikkelt campagne voor Unox Good Pasta

15-05-2024 | 09:05:59
De campagne, die vooral op social media te vinden is, laat in een serie 6 seconden video's zien hoe het eraan toe gaat in menig studentenleven.

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.