Wieden+Kennedy creëert feestcampagne voor Zalando

Zalando lanceert zijn feestcampagne voor 2025, ontwikkeld door Wieden+Kennedy Amsterdam. De campagne bouwt voort op het thema What Do I Wear? en laat zien hoe de online modebestemming klanten inspireert om met zelfvertrouwen en creativiteit de feestdagen in te gaan.

De campagne speelt in op de herkenbare modedilemma’s van de decemberperiode, waarin familie, feestjes en onverwachte momenten elkaar afwisselen. In plaats van het perfecte plaatje kiest Zalando voor een energieke en realistische kijk op de feestdagen, waarin stijl, humor en authenticiteit samenkomen.

Familieverhaal vol karakter en stijl

De campagne volgt drie fictieve broers en zussen en hun familie, met in de hoofdrollen Tish Weinstock, Oliver Green en The Spanish King. In korte films en fotografie zien we hoe zij op humorvolle wijze omgaan met herkenbare feestmomenten, van een onverwachte kus onder de mistletoe tot de rol van de altijd enthousiaste oom. De beelden worden ondersteund door de speelse track HOHO van Charlotte Adigéry & Bolis Pupul, wat zorgt voor een non-traditionele en eigentijdse sfeer.

Sara Spännar, VP Marketing bij Zalando: "De feestdagen versterken de What Do I Wear?-vraag. Klanten zoeken niet alleen naar producten, maar ook naar het zelfvertrouwen om zichzelf te laten zien, of ze nu naar het feest van het jaar gaan of aan tafel schuiven bij familie. Deze campagne viert die echte, ongepolijste momenten en biedt een plek waar mode, lifestyle en inspiratie samenkomen."

Digitale focus en cultureel relevante activaties

De digitale-first campagne bestaat uit drie hero-films, aangevuld met Out-of-Home-uitingen en een uitgebreide online strategie. Via Online Video, Paid Social en influencer-samenwerkingen brengt Zalando de verhalen tot leven. Om culturele relevantie te vergroten, worden contextuele plaatsingen ingezet, zoals advertenties rond feestfilms op Netflix en creatieve in-app uitingen op Tinder, waarin de outfits van de personages te zien zijn.

De pan-Europese campagne wordt op 2 december gelanceerd en loopt de hele feestperiode.

Credits:

Creatief bureau: Wieden+Kennedy Amsterdam | Filmproductie: Academy Films (regie: Weiland Brothers) | Fotografie: Anna Francesa-Solano, Rosie Marks


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Merken zetten groot in op agentic AI

13-03-2026 | 14:51:47
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.