Somention breidt managementteam uit

Social agency Somention versterkt haar managementteam met de aanstelling van Lonneke van Gils als Operations Director en Fleur van den Akker als Account Director. Zij gaan per 1 januari 2023 aan de slag.

Na twee jaar de rol van Head of Content Management bij Somention vervuld te hebben, zal Lonneke van Gils (voorheen Merkle, Click) onderdeel worden van de dagelijkse directie. Het verder ontwikkelen van de Europese organisatie van Somention is een van haar topprioriteiten voor het komende jaar.

Fleur van den Akker is aangesteld als Account Director bij Somention. Na 3,5 jaar de functie van Key Account Manager te hebben vervuld, heeft zij bewezen een waardevolle aanwinst te zijn voor het bedrijf. Vanaf 1 januari zal zij het (internationale) accountteam leiden en onderdeel zijn van het managementteam.

Social Frontrunner

Ze zullen samen met Charlotte Koeleman (Managing Director), Vivian Kowalski (Creative Director) en Diederik Chevalier (Founder) de internationale ambities van Somention als social frontrunner verder vorm gaan geven.

Somention creëert social content, engagement & campagnes voor merken als Grolsch, Fleurop, Domino’s en Driscoll’s EMEA. Vanaf 1 januari ‘23 opent Somention een hub in Antwerpen (België) en in de loop van 2023 zal Berlijn (Duitsland) worden geopend. Houd onze website in de gaten voor updates!

www.somention.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt carnavalsnummer voor ALDI

10-02-2026 | 17:17:48
Carnaval en Valentijnsdag vallen dit jaar samen. Voor ALDI aanleiding om beide momenten te combineren in een eigen carnavalsnummer: Lekkere Schultenbräu, ik hou van jou.

Merkcampagne DVHN en LC zet regio en lezer centraal

10-02-2026 | 14:50:19
De campagnes zijn ontwikkeld met G2K Brand Design Agency en richten zich op het versterken van de band met lezers tussen 30 en 50 jaar.

Daniel Samama: Hellmann's | BOSCH | Cadillac

10-02-2026 | 14:17:01
[The International] Creative Director Cheil Benelux bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Mischa Schreuder: Squarespace | Expedia | MANSCAPED

10-02-2026 | 14:14:58
[The International] Creative Director Fitzroy bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Monks ontwikkelt AI-kunstcampagne rond Rijksmuseum-collectie

10-02-2026 | 12:33:00
In een open oproep worden deelnemers uitgedaagd om meesterwerken uit de collectie van het Rijksmuseum opnieuw vorm te geven met behulp van AI-tools.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.