Sander Tacx Managing Director Wayne Parker Kent

Sander Tacx is aan de slag gegaan als Managing Director van Wayne Parker Kent. Hij vult daarmee de plek in die vrijkwam na het vertrek van Daan Zoetmulder eind vorig jaar.

De MD komt over van Wavemaker, waar hij interim Content Business Director was. Eerder was hij werkzaam bij (Havas)Boondoggle, Born05 en iO Digital. Met Tacx haalt Wayne Parker Kent een bureaudirecteur in huis met 20 jaar ervaring, die heeft bewezen bureaus te laten groeien.

Wayne Parker Kent, ooit opgericht als digitale uitgeverij, heeft zich ontwikkeld als bureau dat merken helpt met merkstrategieën, contentoplossingen, social, campagnes en activaties. Het bureau is onafhankelijk, maar wel onderdeel van Mediahuis.

Onderscheidende aanpak

Sander Tacx: “Wayne Parker Kent heeft de laatste jaren serieuze stappen gezet en is een volwaardig creatief bureau dat merken over de hele breedte helpt hun verhaal te vertellen. Gelukkig heeft het bureau wel zijn unieke kijk op het vak behouden waarbij voor het publiek relevante content, in de breedste zin van het woord, centraal staat.”

Wayne Parker Kent werkt voor klanten als ALDI, Samsung, Henkel, Eristoff, William Lawson’s en Fonds Gehandicaptensport.

www.wayneparkerkent.com


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

EssenceMediacom en StudioM ontwikkelen Dr. Oetker-campagne Willie’s Bakfeest

04-11-2025 | 17:01:00
Dr. Oetker en Stichting Jarige Job slaan opnieuw de handen ineen voor een campagne die draait om geven, samen bakken en het vieren van ieder kind.

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Twenty Two ontwikkelt wervingscampagne PostNL

04-11-2025 | 10:16:00
De campagne is bedoeld om post- en pakketbezorgers aan te trekken en laat zien hoe de functie kan passen bij uiteenlopende levensfasen en situaties.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator

04-11-2025 | 07:33:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Sr. Content Creator - 32–40 uur · Amsterdam

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.