Rik Ledder gekozen tot voorzitter VIA Nederland

Rik Ledder is tijdens de algemene ledenvergadering unaniem verkozen tot voorzitter van brancheplatform VIA Nederland Met ingang van 1 april 2022 volgt hij Marion Koopman op, die na een bestuurstermijn van één jaar afscheid neemt. Zij was van februari 2018 tot eind december 2020 voorzitter van de VEA (brancheorganisatie van communicatie-adviesbureaus) die na de fusie met IAB Nederland (branchevereniging voor digitale marketing) op is gegaan in VIA Nederland.

Rik Ledder is sinds september 2014 werkzaam voor TBWA\Neboko als leidinggevende (sinds januari 2019 als CEO) en bestuurslid van de ADCN.

Verbinding stimuleren

Rik Ledder: “Onze sector draait om groei. Maar groei bevat meer componenten dan alleen de economische. In VIA komen alle competenties samen om merken, mensen en de maatschappij verder te ontwikkelen. Of het nu verstand van media, interesse in technologie of talent voor het idee is. Waar ik naar uitkijk, is om de verbinding tussen deze unieke krachten te stimuleren. VIA is de plaats waar ieder lid zijn soortgenoten herkent, waar de leden elkaar stimuleren en gezamenlijk het vak verder brengen.”

Positief leiderschap


Marion Koopman, aftredend voorzitter van VIA Nederland: “Rik Ledder wordt buiten en binnen de bureauwereld op handen gedragen, meest empathische CEO van Nederland, omdat hij mensen verbindt en duurzame relaties opbouwt. Ik ben ervan overtuigd dat hij met deze kwaliteiten de juiste keuze is als voorzitter van VIA voor iedereen werkzaam binnen onze branche, van creatie, data, tech tot media, van starter tot C-level.

www.vianederland.nl


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bata Industrials presenteert internationale merkstrategie

26-09-2025 | 10:03:44
Bata Industrials heeft een wereldwijde merkpositionering gelanceerd onder de slogan Work safe. Live great.

ING start campagne rond verduurzamen woning

26-09-2025 | 09:21:36
De bank wil hiermee laten zien dat energiebesparende maatregelen niet alleen goed zijn voor het milieu, maar ook financieel voordeel kunnen opleveren.

Heinz introduceert Mr. Ridiculously Good in pastasauzecampagne

26-09-2025 | 09:07:00
Samen met VML The Cocktail en het merk Mr. Men Little Miss werd personage Mr. Ridiculously Good bedacht

[Vacatures] Springbok zoekt een Projectmanager Digital Marketing

26-09-2025 | 08:53:00
Springbok is per direct op zoek naar een Projectmanager Digital Marketing - Den Bosch

Bob Koigi: Techreuzen versterken greep op advertentiemarkt

26-09-2025 | 08:51:00
Nieuwe data tonen een industrie die zich concentreert rond drie techgiganten
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.