[Vacatures] SuperRebel.Agency zoekt een Project Manager

SuperRebel.Agency is per direct op zoek naar:

Project Manager

Wie zoeken wij?

Een slimme, gedreven projectmanager met een retailhart. Je snapt het tempo, de dynamiek en houdt van dóen. Je werkt precies, denkt vooruit en zorgt dat plannen kloppen – op papier én in de praktijk.

Je bent scherp, praktisch ingesteld en houdt altijd het overzicht. Je voelt aan wat er speelt, schakelt makkelijk tussen mensen en lagen, en zorgt dat de juiste info precies daar terechtkomt waar die moet zijn.

Wat ga je doen?

Als projectmanager werk je nauwkeurig en planmatig. Je ziet snel waar iets fout kan gaan en hebt het al opgelost voordat het zover is. Je begrijpt hoe organisaties werken en past je aanpak moeiteloos aan, of dat nou intern is of bij de klant.

Je denkt vooruit, stelt doelen en zorgt dat mensen en middelen effectief worden ingezet. Iedereen weet waar hij aan toe is. Je communiceert helder en gestructureerd, stemt je taal af op je publiek en brengt complexe info terug tot de essentie.

Je houdt de voortgang scherp in de gaten en stuurt bij waar nodig, op inhoud, tempo, kwaliteit of mensen. Je gaat voor resultaat en krijgt ook anderen daarin mee. Tot slot: je voelt feilloos aan wat er speelt. Je bent je bewust van je eigen invloed en staat open voor andere perspectieven.

Wat neem jij samengevat mee?

Je hebt een HBO-werk- en denkniveau en al wat meters gemaakt in de reclamebureauwereld. Je schakelt makkelijk tussen inhoud en proces en weet campagnes ook op abstract niveau goed te overzien. Je schrijft foutloos Nederlands, sterk en to the point. En Engels gaat je ook prima af.

En qua karakter?

Je doet dit werk niet om gewoon taken af te vinken. Je hebt ambitie. Wil ergens bij horen. Bij een club waar het niveau hoog ligt – en waar jij aan bijdraagt om het nóg beter te maken. Je pakt eigenaarschap, voelt je verantwoordelijk voor het eindresultaat en draait je hand niet om voor een complexe klantvraag. Sterker nog: je blijft rustig, houdt overzicht en straalt senioriteit uit. Precies wat nodig is om vertrouwen te wekken en de juiste keuzes te maken.

Wat hebben wij te bieden?

Een kantoor waar je met plezier naartoe gaat. Collega’s die écht leuk zijn om mee samen te werken. Er wordt goed voor je gezorgd, dat voel je direct.

Denk aan elke donderdag samen lunchen, lekker ontspannen en bijpraten. En elke eerste donderdag van de maand? Dan proosten ze samen tijdens hun vaste borrel. Plus: een fijne tuin waar je even kunt opladen in het groen. Natuurlijk hoort daar een marktconform salaris bij, inclusief pensioenbijdrage. Zo zit het allemaal goed.

Organisatie 

SuperRebel.Agency met vestigingen in Breda en Amsterdam is een full-service bureau met focus op creativiteit, technologie en social media. Het bureau combineert het beste van creativiteit, strategie en innovatie om merken te helpen op een vernieuwende en gedurfde manier op te vallen, en hen voor te bereiden op de veranderingen die de toekomst van communicatie met zich meebrengt.

Solliciteren of meer weten?

SuperRebel.Agency werkt samen met Post & Kornet, dus bel voor meer informatie met Sonja Kornet 06-55365499 of mail haar: [email protected].

www.superrebel.com

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Mediahuis Nederland en ANWB lanceren campagne met radiospel voor Wegenwacht

14-11-2025 | 14:12:00
Mediahuis Nederland en de Wegenwacht van de ANWB zijn een samenwerking gestart ten behoeve van de campagne Je hebt pas echt pech als je geen Wegenwacht hebt

Bob Koigi: De opmars van de B2B-influencer

14-11-2025 | 12:32:20
In een gefragmenteerde digitale wereld nemen de pogingen om de aandacht van invloedrijke trendsetters te trekken snel toe.

[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Customer Journey Director bij Plan.Net

14-11-2025 | 08:36:00
Serviceplan Amsterdam is per direct op zoek naar een Customer Journey Director bij Plan.Net - Amsterdam

TBWA\NEBOKO maakt Sinterklaas-commercial voor Albert Heijn

13-11-2025 | 14:00:00
Albert Heijn bereidt zich voor op het jaarlijkse Sinterklaasfeest en richt zich dit jaar sterk op de traditie van het schoentje zetten.

Inter lanceert INTERISTA met DEPT

13-11-2025 | 11:00:23
Het Nederlandse verfmerk Histor is gestart met Geef kleur aan jouw verhaal, een social-first campagne waarin persoonlijkheid en verhalen worden vertaald naar een eigen verfkleur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.