Maxlead wint Channable Award: Use Case of the Year

De samenwerking van Maxlead en WE Fashion wordt bekroond met de Use Case of the Year-award van Channable. Op de Channable Agency Partner Day overtuigde Stephanie Smits het publiek en nam vol enthousiasme de prijs in ontvangst. Een mooie erkenning van Maxlead haar werk voor het Shopping Scoremodel.

Over Channable

Channable is een tool voor feedmanagement en SEA-automatisering. Het biedt de mogelijkheid om je items naar meer dan 2500 vergelijkingssites, affiliate netwerken en marktplaatsen te sturen en ads te genereren voor Google Ads en Microsoft Advertising. Omdat ze voor WE Fashion in verschillende landen campagnes draaien zijn automatisering en slim feedmanagement onmisbaar in de werkwijze.

Het Shopping Scoremodel voor WE Fashion

In de snelle en complexe wereld van e-commerce is adverteren voor een groot aantal producten en voor verschillende productgroepen een grote uitdaging. Deze uitdaging wordt nog groter wanneer promoties met verschillende tijdlijnen beheerd moeten worden en controle over productprestaties essentieel is. WE Fashion, een internationaal modemerk, stond voor deze uitdagingen bij het beheren van de Google Ads campagnes voor meerdere landen. In deze case heeft Maxlead deze obstakels overwonnen door het Shopping Scoremodel te integreren.

www.abovomaxlead.nl

www.maxlead.com

www.channable.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Abovomaxlead zet medewerkers centraal in rebranding

31-03-2026 | 09:11:00
Abovomaxlead presenteert een positionering onder de noemer: De mensen achter merken

Abovo Maxlead lanceert Social Conversation

29-03-2026 | 22:22:00
Met deze propositie richt het bureau zich op het actief deelnemen aan online gesprekken en communities.

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Lode Schaeffer: INDIE bouwt op onafhankelijk denken

24-03-2026 | 09:08:38
In gesprek met Bas Vlugt tijdens Marketing Report TV gaat het over onafhankelijk denken als motor voor verandering

Rick Pranger: NOISE balanceert missie en resultaat

23-03-2026 | 09:35:04
In gesprek met David de Jong licht hij toe hoe die combinatie het werk bepaalt, waarom gedragswetenschap daarin een belangrijke rol speelt


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Judith Peters: Havas Lemz zet koers op beweging

07-04-2026 | 17:01:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Judith Peters, CEO van Havas Lemz. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en behoort tot de laatste 6 bureaus in de selectie

Buutvrij for life ontwikkelt LIVE SAUCY-campagne Salsa Shop

07-04-2026 | 16:12:00
Salsa Shop start samen met Buutvrij for life de campagne Live Saucy. Met de campagne wil het merk zich nadrukkelijker profileren en een breder publiek aanspreken, te beginnen in Amsterdam.

Bart Hillen Commercial Director RLVNT

07-04-2026 | 15:34:31
Candid-label RLVNT breidt het programmatic aanbod verder uit en stelt Bart Hillen aan als Commercial Director. 

Rolf van Oostrum: Nooit meer naar kantoor

07-04-2026 | 14:56:22
Voor één van onze klanten ontwikkelden we een concept waarbij mensen gestimuleerd worden om lopend hun meetings te doen. We noemden het ‘Fizzicall’.

Danique de Jong strateeg Havas Lemz

07-04-2026 | 14:12:04
De strateeg, bekend als initiatiefnemer van Wij eisen de nacht op, gaat zich bij het bureau richten op maatschappelijke thema’s als femicide en leercultuur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.