Jacqueline Smit interim-hoofd NOS Sport

De NOS-directie heeft Jacqueline Smit benoemd tot interim-hoofd Sport. Ze start per direct; vanwege lopende verplichtingen eerst in deeltijd en per medio april voltijds. De aanstelling geldt in beginsel voor een half jaar. Tegelijkertijd start de NOS-directie de procedure voor een nieuwe hoofdredacteur voor de sportafdeling.

Jacqueline Smit (58) wordt operationeel eindverantwoordelijk voor NOS Sport en focust zich daarbij op de mensen, de cultuur en de organisatie.

Smit is als senior consultant en interim-manager verbonden aan 3Rivers, een bureau dat mediabedrijven adviseert op het gebied van strategie en organisatie. Zij is tevens oprichtster van het adviesbureau Rockport Ink, dat gespecialiseerd is in verandertrajecten, persoonlijke ontwikkeling en leiderschapsontwikkeling. Ruime media-ervaring heeft ze ook: na een lange carrière bij Microsoft Nederland was ze Chief Executive Officer bij de 538 Groep en Chief Commercial Officer bij TMG. Momenteel is ze onder andere commissaris bij de regionale omroep L1. Jacqueline Smit was de eerst die de titel Cross Media Persoon van het Jaar won.

Gerard Timmer, algemeen directeur NOS: “De redactie heeft in deze ingewikkelde en moeilijke tijd niet alleen veel saamhorigheid getoond, maar ook de kracht en kwaliteit laten zien die zo eigen is aan NOS Sport. Ik ben blij dat we zo snel iemand van het kaliber van Smit hebben kunnen vinden. Ze heeft de kennis en de ervaring om de gewenste veranderingen bij NOS Sport in gang te zetten.”

www.nos.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

La Place kiest Buro Bagsy als influencermarketing partner

28-01-2026 | 15:59:21
La Place heeft na een pitchtraject gekozen voor Buro Bagsy als vaste partner voor influencer marketing.

HEMA grootste kanshebber bij The Best Social Awards

28-01-2026 | 10:59:12
HEMA is dit jaar de grootste kanshebber met 10 nominaties, verdeeld over meerdere categorieën, waaronder Beste Merk, Beste Videoserie en Beste Campagne

[Vacatures] Follo zoekt een Business Development Representative

28-01-2026 | 09:29:00
Follo is per direct op zoek naar Business Development Representative - 32-40 uur | Hybride werken

[Vacatures] Follo zoekt een Medior Advertising Specialist

28-01-2026 | 09:12:00
Follo is per direct op zoek naar Medior Advertising Specialist - 32-40 uur | Hybride werken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.